Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha ennyire "félek" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ennyire "félek" a szextől szűz lányként?

Figyelt kérdés

2 alkalommal voltam pasival. Az egyik csak a bugyin keresztül "dörzsölt" és akkor nem tudtam elmenni. Mármint jól esett, olyan volt mintha lassan elélveznék, meg éreztem hogy közelednek, de mégsem sikerült. Aztán volt egy másik pasi, aki már ki is nyalt. Akkor el is mentem, de csak nehezen meg kissé sok idő múlva(mondjuk nem nagyon tudom mennyi időre mondják azt hogy "jó") Mondjuk itt azt hozzátenném hogy ennél a pasinál nem éreztem olyan kémiát mint az elsőnél. Szóval nem azért félek hogy fájni fog az első szex vagy valami ilyesmi, csak félek hogy csalódás lesz(nem tudom jobban megfogalmazni, bocsi) És ezalatt nem azt értem hogy az első szex lesz csalódás, hanem azt hogy így konkrétan mindegyik. Hogy rossz lesz, hogy nem fogok tudni elmenni, hogy nem fogok felizgulni a pasitól, hogy nem fogom élvezni stb. A mindennapi életben szoktam kívánni a szexet, meg szoktam érezni hogy milyen jó lenne csinálni, szóval szerintem nem azzal van a baj hogy én nem akarnám.

Most lehet idiótának hangzik a dolog, de szerintetek hogy tudnék ettől a dologtól megszabadulni?



2020. dec. 15. 18:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem is a legjobb ötlet...
2020. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is természetes, majd idővel elmúlik
2020. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Két pasi, egy nyár. Alakul ez :D
2020. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem lesz semmi probléma. A szex klassz dolog, de teljesen természetes, hogy az elején az ember (lánya) tele van bizonytalansággal. Mint amikor újat tanulsz. Például bringázni. Amikor először megteszel pár tucat métert, rettegsz, hogy el ne ess, összevissza kacsázol, tök bénának érzed magad, és biztos, hogy nem ez lesz életed tekerése (hú, micsoda áthallás!), mégis, leírhatatlanul jó érzés először megcsinálni.

Aztán, ahogy kitanulod csínját-bínját, egyre jobban megy, egyre jobban élvezed, és egyre otthonosabban, természetesebben csinálod.

Fontos, hogy ne görcsösen, ne előre elhatározva történjen, hanem csak akkor, ha neked is jól esik, te is kívánod. Egy türelmes, empatikus, rád figyelő, tapasztalt partner sokat segít. Feltétlenül tudasd vele, hogy szűz vagy, és hogy nem mindenáron akarod akkor és ott elveszíteni, de nem vagy ellene sem, és akkor ő is tudni fogja, hogy mit hogyan tegyen, mire számítson.

2020. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%
Ha félsz nem vagy kész. De már ki is lettél nyalva szóval csak dramakirálynő vagy! Aki fél elveszteni a szüzességét az nem cicázik meg nem nem nyalatja magát. Le se meri venni a bugyiját.
2020. dec. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, gondolom pasi vagy, mert a lányoknál ez nem így működik.
2020. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
De így működik! Saját tapasztalat.
2020. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is saját tapasztalat az, hogy nem. Szóval akkor legalább ne gondolnád, hogy mindenki így működik
2020. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
De te azonnal lepasizol mert nem gondolkodok úgy mint te? Képmutatás.
2020. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
27%
Te meg általánosítasz. Nálad így volt, ezért mindenki másnál is úgy van. Bocs, de nem úgy tűnik, mint akinek tapasztalata lenne abban, milyen egy lánynak elveszteni a szüzességét...
2020. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!