Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha ennyire "félek" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ennyire "félek" a szextől szűz lányként?

Figyelt kérdés

2 alkalommal voltam pasival. Az egyik csak a bugyin keresztül "dörzsölt" és akkor nem tudtam elmenni. Mármint jól esett, olyan volt mintha lassan elélveznék, meg éreztem hogy közelednek, de mégsem sikerült. Aztán volt egy másik pasi, aki már ki is nyalt. Akkor el is mentem, de csak nehezen meg kissé sok idő múlva(mondjuk nem nagyon tudom mennyi időre mondják azt hogy "jó") Mondjuk itt azt hozzátenném hogy ennél a pasinál nem éreztem olyan kémiát mint az elsőnél. Szóval nem azért félek hogy fájni fog az első szex vagy valami ilyesmi, csak félek hogy csalódás lesz(nem tudom jobban megfogalmazni, bocsi) És ezalatt nem azt értem hogy az első szex lesz csalódás, hanem azt hogy így konkrétan mindegyik. Hogy rossz lesz, hogy nem fogok tudni elmenni, hogy nem fogok felizgulni a pasitól, hogy nem fogom élvezni stb. A mindennapi életben szoktam kívánni a szexet, meg szoktam érezni hogy milyen jó lenne csinálni, szóval szerintem nem azzal van a baj hogy én nem akarnám.

Most lehet idiótának hangzik a dolog, de szerintetek hogy tudnék ettől a dologtól megszabadulni?



2020. dec. 15. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak rá vagy feszülve egy kicsit erre, de nem lesz semmi gond. Alapvetően az lenne a normális sorrend, hogy beleszeretsz egy fiúba, és úgy kívánod a szexet, vele. Ami arról szól, hogy örömet szereztek egymásnak. A jó szex olyannal, akivel szeretsz, nem arról szól, hogy kötelező feladat elélvezni, hanem hogy együtt vagytok, átölelitek egymást, csókolóztok, érzitek egymást a lehető legteljesebb formában. Ekkor jutsz el oda fejben is, hogy ellazulj annyira, hogy igazán élvezd. Az orgazmus legalább felerészt fejben dől el szerintem.
2020. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Hany éves vagy
2020. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
#2: szerintem ennél a kérdésnél / problémánál pont mindegy, hogy 16 éves, vagy 25.
2020. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is mindegy a korom, de 18 vagyok ha annyira érdekel valakit.
2020. dec. 15. 18:52
 5/21 anonim válasza:
55%
Persze természétes.
2020. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem hangzik idiótán, szerintem a legtöbb embernek vannak ilyen gondolatai, félelmei a szüzessége elvesztése előtt. Nem tragédia, ha nem lesz tökéletes az első alkalom, és nem is mész el elsőre, attól még lehet jó. Én is szívesen emlékszem rá vissza, pedig nagyon fájt, és alig élveztem, de a barátommal voltam, akit szeretek. Utána minden alkalommal egyre jobban élveztem, úgyhogy ne ijedj meg, ha másodjára, harmadjára is fáj még, csak hozzá kell szokni (az első alkalommal meg abszolút természetes, ha fáj, bár ez is mindenkinél változó)
2020. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Ezek mikori élmények? Viszonylag frissek, vagy már régebbiek?
2020. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nyáron történtek ezek a dolgok
2020. dec. 15. 19:25
 9/21 Lazy Lover ***** válasza:
14%
Természetes hogy félsz egy kis pia oldja a gátlásokat
2020. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy pont piásan szeretném elveszíteni:D
2020. dec. 15. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!