Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy, merre és hogyan szoktato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, merre és hogyan szoktatok lányt találni szexchatre és képküldésre?

Figyelt kérdés

Anotalkon ha próbálkozok mindenki elnyom, itt meg senki nincs aki visszaírna, szóval nemtudom hogy ez merre lehetséges. Örülnék ha valaki tudna mondani pár tippet.

Tudom hogy nagyon kevés ilyen lány van, de hátha lehet még találni



2020. dec. 15. 00:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
#2 én sokat anotalkozom, az ilyen kamuképeket nagyon egyszerűen ki lehet szűrni, általában azok írnak ilyen aberrált dolgokat akik szintén férfiak és netről szedett képeket küldenek. tehát a haverod simán benyalta ezeket. persze nem lehetetlen csajjal találkozni és képet kapni sem, de ők nem azok akik első szóra meztelent küldenek.
2020. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ment a pacsi akik normális választ adtak :)
2020. dec. 16. 01:10
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Sajnállak
2020. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Toltsd le a randochat et
2020. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
Régen még itt lehetett lányokkal beszélni de mostanság nem!
2021. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
42%
Eddigi tapasztalataim alapján nincsenek ilyenek. Csak kanos homokosok
2021. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul akkor redditen a r/DirtySnapchat részen lehet erre partnert találni
2021. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Valamiért bugos a redditem :/
2021. márc. 21. 23:04
 19/20 anonim válasza:
61%
A 2. Válaszolónak üzenném hogy undorító ezt csinálni, így kihasználni másokat. Ráadásul a 13 alatti korosztálytól képet kérni pedofília. Nyomjátok el magatokat mind a 2en hogy a leszbikus lányokat kihasználjátok és szexualizáljátok. Egyszerűen erkölcstelen és undorító dolog
2022. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kb bárhol (még itt is), de csak ha vevő rá a lány is.

Nem ezzel kell indítani és a beszélgetésből le lehet vágni egy idő után, hogy benne lenne e.

Én mindig is diszkréten kezeltem ezt a dolgot, mert ugye nem akarom megalázni a másikat ( meg csak én kaptam na), meg egy egy partnerre hosszú időn át számolok.

2022. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!