Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy, merre és hogyan szoktato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, merre és hogyan szoktatok lányt találni szexchatre és képküldésre?

Figyelt kérdés

Anotalkon ha próbálkozok mindenki elnyom, itt meg senki nincs aki visszaírna, szóval nemtudom hogy ez merre lehetséges. Örülnék ha valaki tudna mondani pár tippet.

Tudom hogy nagyon kevés ilyen lány van, de hátha lehet még találni



2020. dec. 15. 00:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem találtam még én sem....
2020. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%

Anotalkon menj leszbi kategoriaba. Keress egy pucér képet neten ami homemade csajról van, töltsd le, töltsd fel ismét magyar kepfeltolto oldalra, mintha saját lenne. Azonnal fogsz találni leszbi lányt, küldd el neki a képet és kérj te is. Haverom ezt csinálta suliban anno szünetekben, rengeteg képet össze gyűjtött. 11-15 éves csajok is örömmel, kérés nélkül küldték neki, ha esetleg a friss puncit szereted. A leszbi lányok bármiben benne vannak.


Nagyon beteges dolgokat is tudnak írni. Volt, hogy kakiszexszel kezdték a beszélgetést. Csak a heterók nőket nehéz megközelíteni, mert nem látják a külsőd neten keresztül, és csak egy luzert képzelnek el.

2020. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Mivel másabb mintha keresel képet neten?
2020. dec. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2 es köszönöm szépen ez jó ötlet, csak 1 nőröl nemtudom hogy lehet e találni több hasonló képet.

3 as: nekem speciel tetszik hogy élőben beszélgetek velük, nem egy képet nézegetek

2020. dec. 15. 01:18
 5/20 A kérdező kommentje:
De esetleg ha van itt lány a snapem prumekr
2020. dec. 15. 01:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy barátnőt
2020. dec. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 Azert el tudom kepzelni, hogy a vonal tul vegen is csak egy kamu leszboszi volt, ha mar ennyi beteg dolgot toltak...
2020. dec. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Kb sehol. Ha találsz is valakit, aki erre kapható, 99%, hogy egy hozzád hasonló kanos kis hülyegyerek lesz.
2020. dec. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Te szuzen akarsz meghalni tesom
2020. dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Irhatsz
2020. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!