Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám megakadályozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megakadályozni?

Figyelt kérdés

A barátnőm még szűz, de nagyon el akarja veszíteni már. Azt mondja hogy szüzen nem érzi hogy élne.

Voltak próbálkozások, de sose tudtam neki behatolni, annyira szűk. Egy ujjam is nagyon nehezen ment csak be. (Előző barátnőimmel sose volt ilyen gond)

Arra jutottunk hogy a stressz miatt feszül be és nem tud ellazulni (a melleit is úgy takargatta mintha államtitok lenne)


Kitalálta hogy azért nem tud ellazulni mert túlságosan ismerem és ez zavarja (3 éve vagyunk együtt) és egy idegen pasival jobban el tudna lazulni, ezért most elkezdett beszélgetni egy szextárskeresőn 3 másik pasival, cserélgetik az intim képeket és a héten eldönti hogy a hétvégén melyikkel fog lefeküdni.


Hogy lehetne ezt szabotálni?


19 évesek vagyunk



Belepusztulok a fájdalomba ha más is hozzá ér úgy. Nem is értem miért fáj neki ennyire hogy szűz. Hiába mondom hogy haladjunk lassan, idővel oldódik a gátlása, nem érdekli. Az se hatotta meg hogy én mindig gyengéd voltam hozzá, más meg lehet durva lesz és mindenáron beléerőlteti és akkor ordíthat a fájdalomtól, mert megigérték azok a vadidegen pasik hogy óvatosak lesznek.


Ha megteszi én felkötöm magam...


Feladtam miatta a karrieremet is, jelenleg 3 melóm van egyszerre hogy tudjam fizetni a frissen vett ház részleteit mert neki az anyjánál élni ciki stb. Mindent kettőnkre tettem fel.



2020. dec. 14. 16:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, de rögtön!
2020. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
19 évesen frissen vett ház?
2020. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de a barátnőd egy idióta,és te is az vagy, ha ebbe belemész.


Nem is tudom, hol kezdjem... pont, hogy veled szemben nem kellene szégyenlősnek lennie, elvégre egy párkapcsolat - elvileg - kölcsönös szeretetre és bizalomra alapul. Fejben nem áll kész a szexre, vagy testképzavara, önbecsülési problémája van.


A másik... komolyan 3 éve vársz rá, erre ő meg inkább fogja magát és lefekszik valaki mással? Úgy rugnám p*csán a kis r*bancot, hogy a Holdig repülne. Mondom ezt nőként.


Szerintem mondd meg neki, hogy ha megteszi, akkor elhagyod, és egy percet se pazarolj tovább rá.

2020. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőd nagyon retardált lehet. még a melleit is takargatja, de azért vadidegenekkel akar szexeni. gratulálok neki. ebből tipikusan az lesz, hogy majd összeszed valami tahót, aki 10 perc alatt jól helybenhagyja, aztán meg sír, hogy szar volt és 'csak arra kellett'..


de te is jó nagy papucs vagy, ha ezt hagyod.

2020. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Megoldottam. Szimplán megdumáltam a befutó sráccal a dolgot és ő nem is tudta hogy van pasija, eszébe se jutott volna olyan lánnyal kezdeni aki foglalt. Szóval rendes volt. Köszi mindenkinek a választ.


És igen, a 3-3-3 kicsit népmesés, de véletlenül jött így ki.


Igen, 19 évesen vettem meg az első kis házikómat önerőből. Te biztos már 18 évesen, gratulálok hozzá, csak nekem egyedül kellett megszereznem, nem felesben fizettük a csajjal (ő nem akar dolgozni) és a szüleim is csak egy mosógéppel segítettek be, nem raktak egy egész házat a fenekem alá.

2020. dec. 14. 20:04
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Öröm és boldogság lesz az asszony részéről.
2020. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát nehogy már én legyek a szemét hogy szabotáltam a megcsalást!
2020. dec. 14. 20:29
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
De gáz vagy... Ez az egész sztori az
2020. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy rendes lányban fel sem merül, hogy egyáltalán a barátján kívűl mással ilyet csináljon! Ha nem működik a kapcsolat és nem próbálja menteni az egyik fél sem, akkor olyankor szakítás van és tovább lépnek. Ha a lány most megakarta tenni, akkor később is megpróbálja. (Talán)


Nézz ki magadnak egy másikat és, ha megvan, akkor szakíts a mostanival. Fájdalom mentesebb lesz, mint ha most egyből mennétek szét. Nehogy eladósodj a ház miatt, inkább add ki és költözz haza egy időre. A havi bérleti díjból és mellette 1 jó munkával fizesd a ház részleteit. Építs kariert, tanulj tovább, akár a legkönnyebb szakot is, csak legyen egy diplomád. Ha jó tanuló vagy, akkor bármit. És huszon évesen akár lehet egy olyan csajod, aki tisztel, becsül és szeret téged.


Ha ezzel a lánnyal tervezel még sokáig, csúnyán megjárhatod! Ne csinálj hülyeséget!!!

2020. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye dobd ki
2020. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!