Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám megakadályozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megakadályozni?

Figyelt kérdés

A barátnőm még szűz, de nagyon el akarja veszíteni már. Azt mondja hogy szüzen nem érzi hogy élne.

Voltak próbálkozások, de sose tudtam neki behatolni, annyira szűk. Egy ujjam is nagyon nehezen ment csak be. (Előző barátnőimmel sose volt ilyen gond)

Arra jutottunk hogy a stressz miatt feszül be és nem tud ellazulni (a melleit is úgy takargatta mintha államtitok lenne)


Kitalálta hogy azért nem tud ellazulni mert túlságosan ismerem és ez zavarja (3 éve vagyunk együtt) és egy idegen pasival jobban el tudna lazulni, ezért most elkezdett beszélgetni egy szextárskeresőn 3 másik pasival, cserélgetik az intim képeket és a héten eldönti hogy a hétvégén melyikkel fog lefeküdni.


Hogy lehetne ezt szabotálni?


19 évesek vagyunk



Belepusztulok a fájdalomba ha más is hozzá ér úgy. Nem is értem miért fáj neki ennyire hogy szűz. Hiába mondom hogy haladjunk lassan, idővel oldódik a gátlása, nem érdekli. Az se hatotta meg hogy én mindig gyengéd voltam hozzá, más meg lehet durva lesz és mindenáron beléerőlteti és akkor ordíthat a fájdalomtól, mert megigérték azok a vadidegen pasik hogy óvatosak lesznek.


Ha megteszi én felkötöm magam...


Feladtam miatta a karrieremet is, jelenleg 3 melóm van egyszerre hogy tudjam fizetni a frissen vett ház részleteit mert neki az anyjánál élni ciki stb. Mindent kettőnkre tettem fel.



2020. dec. 14. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Ideje új csaj után nézni és újrakezdeni a kariered. Tanulást, karriert nőért feladni sosem szabad!

Nem ő az egyetlen csinos muff az országban, ha ilyet tesz, biztosan nem szeret téged.

2020. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Elárulhatnád melyik szexpartner keresőkön van fent.
2020. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez ugye kamu?? Ha nem, akkor téged mutogatni kellene, akkora hülye vagy! 😁😂
2020. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

3 éve együtt

3 másik pasi

3 meló


Igazán népmesei

Hamuban sült pogácsa is van?

2020. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tervezd újra az életed nélküle. Még fiatal vagy, megteheted.

N

2020. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát barátom ha ez így igaz akkor bocs de te a világ hülyéje vagy! Összebútorozol valakivel, széthajtod magad melóba akivel nem tudod kijöttök-e az ágyban? Meg szó nélkül lenyeled a békát hogy másik pasiknak küldözgeti a sunát? Ne haragudj de a világ legnagyobb lúzere vagy. Aztán' kaját is csinálsz majd nekik, meg piát is veszel a szexpartereinek vagy mi? :D
2020. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De mivan ha mással se fog összejönni neki és visszajön hozzám?
2020. dec. 14. 16:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csajt ejtsd, mint a forró fedőt.
2020. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tud ellazulni, mert em tudod a szerelemnek olyan mélységét kicsiholni belőle. Ez nem biztos, hogy a te hibád, hisz nem illünk össze mindenkivel egyformán. De az biztos, hogy nem te vagy számára a megfelelő partner. Lépj tovább.
2020. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Jó hülyék vagytok mind a ketten 😱🙃🙂
2020. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!