Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyhogy vele volt neki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy vele volt neki a legjobb végül? /F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátnőmmel megbeszéltük hogy egy határozott ideig nyitott kapcsolatban leszünk, és ezidő alatt mindketten tarthatunk magunknak fix szexpartnert (azert fixet hogy ne menjunk azert osszevissza)


Eloszor a baratnomnek kezdtunk keresni, tinderezett, a legtobbszor mutatta nekem hogy mi a helyzet. Aztan volt egy csavo aki nagyon nyomult ra, mondta hogy nem hagyja mar a talalkozoval, de annyira nem vonzo neki ez a csavo valamiert, ezert elegge lekoptatoan viselkedett vele vegig. Aztan valahogy ugy alakult hogy megis igent mondott a baratnom egy talalkozora, de nem lakason, csak egy normalis kulturalt helyen, es a csavo mondta is hogy csak megesznek vagy megisznak valamit eloben, nem akar tobbet egyenlore csak ismerjek meg egymast kicsit.


Mondta a baratnom hogy nem akarja megbantani, ezert elmegy de sajnos nem szamit tul sok jora, azt mondta valoszinu par ora mulva ugy is lekoptatja es jon haza.


Aztan elment a talalkozora, es par ora mulva irt nekem egy uzenetet hogy “Tevedtem, kicsit tovabb maradok mint gondoltam majd irok” ezen nagyon meglepodtem, de nem volt gondom vele, gondoltam hogy akkor megis jol erzi magat. Kb delutan 2re ment a talira, aztan vegul a csavohoz megis felmentek, es aznap nala is aludt es masnap jott haza.


Elmeselte hogy a talalkozon valami tortent vele, mert egyszeruen beinditotta a csavo es szinte semminek nem birt ellenallni amit felajanlott neki, es egybol fel is mentek a lakasara, es azt mondta rengeteget szexeltek aznap, keso estig is, es hihetetlenul elvezte, nem banta meg. Es elore megbeszeltek hogy ez egy 3 honapos szexkapcsolat lesz, addig fognak rendszeresen osszejarni.


Es ennek orulok is, csak azon csodalkozom hogyha ennyire nem jott be neki, mivel tudta meglepni hogy ennyire elvezi mostmar ezt vele?


2020. dec. 8. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy helyzet barátom hogy ezt csak ők ketten tudják...

Ki tudja mit beszélgettek.

2020. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb van neki

Jobban szexel nálad

A lakása is bejött a csajodnak.

2020. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te meg barátom hoppon maradsz? Nem értem, miért jó a nyitott kapcsolat?!
2020. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg nem látod, hogy most szépen belesétálsz a saját magad csinálta csapdába...

Hidd el, 1-2 hónap, és a csajod lelép!

2020. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4: Pontosan.

Kérdező, szerinted ha a csavoval jobb a szex meg minden, akkor miert maradna veled?

2020. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamu.
2020. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg megvolt közöttük az a kémia ami online nem mutatkozik meg. Velem is volt ilyen. Randira hívott egy srác aki annyira nem vonzott, de végül találkoztunk. Úgy voltunk mindketten hogy csak beszélgetünk egy jót és semmi több, erre egy másfél órára rá a lakásán voltunk szenvedélyesen szeretkezve.

Szóval egyes emberek között van egy megmagyarázhatatlan vonzalom ami nem (feltétlenül) érezhető amíg nem találkoznak.

2020. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt buktad 🤷‍♀️

Mi értelme ennek az egésznek?

2020. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!