Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A bdsm alapú szopatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A bdsm alapú szopatás bejön nektek? Kis pofozás, erős szavak és közben fogják a hajatokat.

Figyelt kérdés

Csak szopásról van szó, ami nem feltétlenül van egybekötve a közösüléssel, vagy bármi továbbival szexualitás ügyében.

Meg az, hogy a pénisszel esetleg pofozzák az arcotokat és ha kell lenyúlnak a szátokba is. Üdv 29/F



#szex, bdsm
2020. dec. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
En szeretem ezt
2020. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ez tetszik, és szeretem.

Egy dologba kötnék bele: mik az erős szavak? Hiába vagyok nagyon szub, a testemmel való alázkodást utálom. Ha viszont azt érted ezalatt, hogy pl. r#b@ncnak nevezel, vagy ilyensmi, az oké.


Azonban még valami szemet szúrt: engem felizgat ez az egész, szóval utána azért elvárnék egy minimum orális kielégítést. Hiába vagyok alárendelt, nekem is vannak igényeim, amiket a párom kell kielégítsen, hisz a szex kettönkről szól.

2020. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az erős szavak alatt nagyjából ezt értettem igen.

Ha elvársz utána egy orális kielégítést, az úgy jó. Meg is kapnád:).


A szopatást úgy képzelem el, hogy térdepelnek előttem.

2020. dec. 5. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is bejön!

Csináltam már mind és a pasi előtt is térdeltem..

Van hogy nem várok el viszonzást mert jol esik kielégíteni a másikat és látni rajta az örömöt.

2020. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Simán, imádom az erőszakos szexet, csak ne maradjon nyoma és ne legyen egyoldalú az élvezet.
2020. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
engem mindig szopat a pasim. húzza közbe a hajam és fenekelést kapok kézzel.utána keményen megdug.erősen alárendelt vok de szerintem ez így van rendjén hogy a pasi legyen az uralkodó
2021. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!