Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet kezdeni az abnormáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni az abnormális szexuális vágyakkal?

Figyelt kérdés
Van egy vágyam, amit szégyellek, főleg az után, hogy önkielégítek erre. Ilyenkor megfogadom, soha többet, de elmúlik pár perc, és újra beindul a fantáziám. 24f

2020. nov. 29. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem hónajfétisem van. Másnak lábfétise. Más a transzikat szereti. Te a gyalázástól indulsz be. Nem értem mi ezzel a gond.
2020. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha fordítottan, tehát egy nőtől megkapnád, akkor lehet, hogy kielégülnél, és nem kívánnád ezt többé. (F)
2020. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem akkor alakult ki, amikor még szórakozóhelyen dolgoztam. Nálam az volt az oka, hogy sikertelen voltam mindig a nőknél és ott koncentráltan csak azt láttam, hogy valami selejt példány milyen hamar és gyorsan megkapja a nőt és a nők mennyire könnyedén elmennek valakivel aki bejön nekik akkor is, ha otthon várja őket a párjuk.


Meg amikor a pultoslányok körülöttem mesélték a történeteiket egymásnak...


Akkor alakult ki nálam ilyen vissza-visszatérő fantázia, hogy egy fullos, kategóriámon felüli nőt (akár nyugat-európait vagy amerikait, akinek én vagyok a "migráns") felszedjek egy szórakozóhelyen miután vele hívattam meg magam italra (úgyis a pasija pénzeli) vele fizettessem ki a hotelszobát és a taxit is és ott minden lenne, jól megszopatnám viszonzás nélkül (amúgy szeretek nyalni de ilyen rongyokhoz hozzá nem érek a nyelvemmel ott lent), megdugnám, nyalatnám vele az ánuszomat, a zuhanyzóban lepisilném, pofoznám, leköpném majd hogy már ismerjük egymást megbeszélnénk a következő randit ami a balfék pasija házában lenne amikor éppen dolgozik a srác.

2020. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!