Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mikor és milyen okból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor és milyen okból van az, hogy együtt alszotok a lánnyal, de nem akartok szexelni vele?

Figyelt kérdés
2 hete beszélgetünk, találkoztunk eddig 3-szor, estére átjött hozzám aludni. Csókolóztunk, simogattuk egymást, de szexelni nem akart, azt mondta, hogy ne siessünk vele. 28 éves pasiról van szó, azóta is keresett, hogy reggel elment, tehát biztosan nem lekoptatni akar, nem értem, hogy ez mégis mi, amit csinál.

2020. nov. 21. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó kommentelő Hollywood-on nőtt fel és nem több 14 évesnél.

Akinek volt már több emberrel szexuális élménye, nem ír ilyen naiv dolgokat.

2020. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A 11-es kommentelő nem értette meg a kérdést...
2020. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Á.Zoli ***** válasza:
Stresszelős típus! Majd oldódik idővel...
2020. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eloszor találkoztam a párommal, három napot voltunk együtt és képzeld nem feküdtünk le egymással! Persze csináltunk egy csomó egyéb dolgot az ágyban, viszont annyira mas volt ő, mint a korábbi kalandjaim, hogy nem vágytam arra, hogy azonnal ott hirtelen felfedezzem ot. Voltak sokkal érdekesebb dolgaink mint a sex. Aztan a második alkalommal amikor mar egy hetet voltunk együtt, rengeteget sexeltunk, bár inkabb szeretkezesnek hívnám. Azóta is együtt vagyunk, immár több mint fel eve (Távkapcsolat)
2020. dec. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!