Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti együtt alszotok a szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt alszotok a szexpartneretekkel? L

Figyelt kérdés
Nálunk mindig együtt alvás van szex után, de nem jó. Nekem legalábbis. Nem tudunk egymás mellett aludni. Hogy lehet szépen a tudtára adni, hogy szex után mindenki aludjon a saját ágyában? Nektek rosszul esne, ha a partneretek erre kérne?
2018. dec. 17. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk úgy, hogy a szádat nem csak szopásra, hanem beszédre is használod.
2018. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én mindig meg szoktam kérdezni, hogy zavarná-e ha együtt aludnánk. Ha nem zavarja, akkor együtt alszunk, volt aki még összebújásra is nyitott volt. Akit zavart azzal meg nem. Szerintem lazán meg lehet ezt beszélni egymással.


F/24

2018. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Hetente vagy rosszabb esetben két hetente egyszer tudunk találkozni, ezért olyankor együtt töltünk egy 16-18 órát, estétől másnap délelőttig és persze ilyenkor van együtt alvás is.


"Nem tudunk egymás mellett aludni."

Miért? Csak vele nem? Próbáltál már meg mással is aludni az életben? Ő tud melletted aludni?

26/N

2018. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#4


Volt komoly kapcsolatom, ott jól ment az együtt alvás. Mellette viszont nem tudok egyszerűen elaludni. Ő tud aludni mellettem.

2018. dec. 17. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2018. dec. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt szexkapcsim en a sraccal aludtam nem volt gonnd.
2018. dec. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is együtt aludtunk elèg sokszor, volt hogy melo után is hozzám jött ès itt aludt. Jó volt mert így èjszaka ès reggel is tudtuk folytatni. Règi szèp idők :)
2018. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Megértelek.Az együttalvás nekem se működött szexkapcsolatban.Pont azért,mert az szexkapcsolat.
2018. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem párkapcsolatban is inkább az a jó, ha elalvás előtt egy ideig összebújtok, aztán mindenki külön ágyban alszik, mert sokkal pihentetőbb úgy aludni.

Szexkapcsolatnál is jó szerintem utána összebújni egy ideig aztán külön aludni.

2018. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!