Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az hogy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy a pasi nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés

Tiszta és ápolt vagyok nem ezzel van a gond!

Az előző parom mindig megtette sőt még a popsim is szerette volna nyalni de azt túlzásnak éreztem volna.


Nemtudom mi lehet a gond.


2020. nov. 15. 09:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

#17

Molett létedre elég magas elvárásaid vannak. Legyen rendes, gondolom pénzes is, meg még a szex is legyen tökéletes, ja meg gondolom azért ki is legyen gyúrva, mert neked ez jár...legyen már önkritikád, még sok tökéletes testű nőnek sem jön össze egy minden szempontból tökéletes kapcsolat(ilyen amúgy nincs is), nemhogy úgy, hogy még túlsúlyos is vagy.

2020. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Ez a nyalási mánia nemrég jelent meg. Szerintem undorító más s×t,f*út, p×t nyalni, meg ilyesmit tenni. Van, akinek ez nem jön be, lehet, hogy az emberednek sem. Főleg most ebben a kehülős időszakban megértem.

Hiába vagy hót tiszta, nem mindenkinek gyere be a bőr ilyen jellegű "tisztogatása".

Mi vagy te, macska:)?

2020. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nem szoktam felhozni a témát ...vagyis eddig nem hoztam fel.


21 Egyáltalán nem kigyúrt ő is mackósabb alkatú egy átlagos dolgozo ember. Szexualis téren ha egyébként kívàn és együtt van velem akkor nem a külsővel lehet a gond.


22 sajnos igazad lehet és fsak ezt nem szereti...mert más terén jo a szex.

2020. nov. 15. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!