Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, aki ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki ne talált vagy ne talált volna (ha akarna) ezen az oldalon szexpartnert magának?

Figyelt kérdés

Ez az az oldal, ahol még fénykép sem kell, maximális a diszkréció, elég kiírni, hogy 25/L és már akkor is vannak ajánlkozók, ha a Baba-mama témakörbe írsz olyan választ, hogy te boldog kapcsolatban élsz a férjeddel.


Ha valamilyen szexuális vagy párkapcsolati témakörben írsz, akkor 99+-nál kiakad a privát üzenet számláló.


És ne gyerek megint a segédmunkásokkal meg az alkeszokkal. Azok most is ott isszák a féldeciket a vegyesbolt előtt, sokaknak még fűtése sincs otthon, nemhogy internet. Meg amúgy sem ezen az oldalon keresgélnek.



2020. nov. 2. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Én ismerkedem, csak egyáltalán nem ezen az oldalon. Erre van a társkereső. Az ismerkedési kategóriát nem is olvasom itt.
2020. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Társkereső oldalon nem lehet csak úgy elkezdeni beszélgetni, mert azok a nők nem diskurálni vannak ott, hanem életük szerelméért, ezért tökön szúrja magát a koncepció.

Oda konkrét céllal regisztrálnak és leginkább az jellemző rájuk, hogy maximum a randit hajlandók megbeszélni online, lehetőleg minél hamarabb. Az ilyen "kezdjünk el kötetlenül beszélgetni és majd meglátjuk, hogy mi lesz" hozzáállásra elhajtanak, hogy ne húzzuk egymás idejét, ők családot akarnak.

Ez van. Erőltetett módon nem lehet ismerkedni.

2020. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Életkortól függetlenül jönnek az üzenetek, ajánlatok. Egyedülálló, házas a nő, mindegy. Ha szexet akar, biztos, hogy itt talál. És az ajánlattevők korosztálya is elég széles sávban mozog. Idősebb fiatalnak, fiatalabb idősebbnek...és nagy ritkán előfordul az is, hogy valaki a saját korosztályában nézelődik :D

Valaki írta, hogy nagyon gyászos a felhozatal, biztos nem ismerkedne itt. Szerintem lehet itt találkozni értelmes, jó humorú, intelligens férfiakkal is. Bár ritkán, de lehet.

2020. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Innen szerintem naponta 5-öt is elhetne, bár ahogy észrevettem vannak úgymond olyanok is akik folyamatosan mindenkire írnak. Volt, hogy egy kérdéshez 3 kommentet írtam összesen, és másnap reggel 3 üzenet jött ugyanattól, grammra ugyanazzal a szöveggel. Ebből sejtem hogy tényleg fogta aztán mindenkire csak bemásolta a szöveget válogatás nélkül.
2020. nov. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#10-es dehogynem. Nekem elég sok nő írt itt az évek alatt ismeretlenül egy-egy kérdésre adott válaszom miatt. :) Volt akivel találkoztam is, meg olyan is, akivel az ágyban kötöttünk ki.


Nem annyira elképesztő az, hogy a nők is szeretnek értelmes beszélgetéseket folytatni akár kortól függetlenül is.

2020. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én már találtam itt női szexpartnert.

F.

2020. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!