Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, aki ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki ne talált vagy ne talált volna (ha akarna) ezen az oldalon szexpartnert magának?

Figyelt kérdés

Ez az az oldal, ahol még fénykép sem kell, maximális a diszkréció, elég kiírni, hogy 25/L és már akkor is vannak ajánlkozók, ha a Baba-mama témakörbe írsz olyan választ, hogy te boldog kapcsolatban élsz a férjeddel.


Ha valamilyen szexuális vagy párkapcsolati témakörben írsz, akkor 99+-nál kiakad a privát üzenet számláló.


És ne gyerek megint a segédmunkásokkal meg az alkeszokkal. Azok most is ott isszák a féldeciket a vegyesbolt előtt, sokaknak még fűtése sincs otthon, nemhogy internet. Meg amúgy sem ezen az oldalon keresgélnek.



2020. nov. 2. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Gyerek a segédmunkásokkal? Szegény gyerek...

Nem akkora szám ez az oldal. Mindenki ír mindent, mindenki privátozik mindenről mindenkivel, a legtöbben csak szórakoznak, nagyon ritka lehet ha találkoznak is emberek, főleg ilyen téma kapcsán

2020. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ha valóban nő, és valóban akarna szexpartnert találni itt akár, simán tudna. Nem is kell első 10 pasira igent mondania, tudna az 50.-re is. Kiír egy kérdést, vagy olyan választ ad, simán kapja a privátot. Azokból eltud beszélni a pasikkal, tud valamilyen képet kapni róluk, mennyire értelmesek, vagy mennyire csak a szexre utaznak. Szóval a kört lehet szűkíteni, és összetud szedni itt a nő olyan pasit, akivel eltud menni egy közös programra, pl kajálni valahova, jót beszélni és utána szexre is sor kerülhet. Ez teljesen a nőtől függ, mennyire veszi komolyan az oldalt és mennyire akar innen szex partnert találni.
2020. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarnának találnának.A sok kanos privizőből csak válogatni kell.
2020. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezen az oldalon bárki tudna találni szexpartnert nőként.

Nekem simán tesznek üzenetben ajánlatokat akkor is, ha arról írok, hogy párkapcsolatba élek. Sőt, akkor azzal jönnek, hogy kikacsintgathatnék a párkapcsolatomból, vagy épp simán átcsábulhatnék hozzá.


Már szexmunkát úgy is ajánlottak, hogy azt se tudják hogy nézek ki, van aki csak a 20/L-re hajt, mint fiatalka lányra és úgy akarna magáévá tenni. Domina munkákat is ajánlottak fel, pedig volt, hogy subként tüntettem fel magam egy válaszba és arra írtak rá... úgy, hogy lehet nem is sub vagyok csak nem ismerem magam és valójában switch lennék aki vállalhatna domina melót.


Az aranyosabbak legalább írnak felvezetőt, hogy "Szia. Kérdezhetek valamit?" vagy hasonló... de van aki simán leírja a keresztnevét, alkatát, korát, és máris kérdi én hol lakom, hol találkozhatnánk. Ezt így első levélbe, mikor még nem is tisztáztuk, hogy nem akarok senkitől semmit :)

2020. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell ehhez GyK, a facen, instán mindenhol ez megy. Kéred, vagy nem kéred jönnek naponta tucatjával a bepróbálkozó ismeretlen üzik, nem egy közülük megspékelve farokképpel. Az más kérdés hogy egy nő ezek közül fog választani legutoljára. Inkább újabb x évig no szex, mint az idióta tucatlevelezők közül bárkit is válasszon.
2020. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Sosem értettem ezeket a leveleket.Meg,hogy egyáltalán válaszolok egy kérdésre,ami színtiszta kikapcsolódás csak egy oldalon,és idióta kiéhezett emberek irogatnak ajánlatokkal kapcsolatban.Kb az ilyennél első gondolatom,hogy ez vajon ilyenkor mit érez?:D ez a szexpartner is pl számomra egy olyan tucat és közönséges dolog,hogy nem igaz.Kb a férfi ingyen ku*vát keres,már elnézést a kifejezésért.De az a nő is csak magát járatja le,aki ilyenre felajánlkozik..
2020. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akad itt néhány 25+ éves nő, aki rendszerint arról panaszkodik, hogy neki soha nem lesz senkije, de ezek az emberek azért nem találnak senkit, mert nem is akarnak.

Szexelni pedig nem csak úgy lehet, hogy szexre irányuló ajánlatokat teszünk bárkinek is, hanem egy nem szex topikból kialakult beszélgetőpartner is lehet a szexpartnerünk.

2020. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Mivel nő vagyok, igényes vagyok. Tehát 1. nem szex partnert keresek, hanem kapcsolatot. 2. De ha mégis így lenne....az itteni felhozatal elég gyászos (és most nem a külsőről beszélek) 3. A nem túl szép nők csak az ilyen fura alakoknak, nős pasiknak kellenek. 4. Bámulatos, hogy még mindig nem sikerült megérteni, hogy szexuális vonzalom nélkül nem akarunk, tudunk szexelni. Attól, hogy rám ír 10 kanos pasi, még egyikhez sem fogok vonzódni.
2020. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

8# Szerintem elég sok kapcsolatra vágyó férfi felhasználó látogatja ezt az oldalt, csak őket nem biztos, hogy ebben a kategóriában találod meg.

Nekem konkrétan 5 éve nincs közöm semmilyen nőhöz, pedig nagyon erős ösztöni szexuális vágyam van, mégsem fogok számomra buta nőket csábítgatni és nem is ebben a kategóriában találhatsz meg.

Tegnap kimerészeltem írni egy beszélgetős kérdést az ismerkedés kategóriába. Ha lenne itt bárki, aki ismerkedni szeretne, már írt volna...

2020. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
9-es lányok nem fognak itt ismeretlen pasikra ráírni, neked kell ráírnod privátban akinek tetszett a válasz bármilyen kérdés alá, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem.
2020. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!