Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti minek eszköznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti minek eszköznek örülnétek ha venne a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Kissé unalmas a szexuális életünk. Semmilyen eszközöm vagy játékunk nincs. Venni akarok, hogy meglepjem.
2020. nov. 2. 07:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Pár extrémebb póz kipróbálása, szerepjáték? Ezek ingyen vannak, és kifejezetten hangulatos tud lenni :)
2020. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
15%
Gamer laptopnak örülnék.
2020. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem ódzkodsz tőle: anal plug!

Szerintem nagyon izgató (igaz főleg neked:P neki a látvány marad)

De valami szexi jelmezt is vehetnél egy szerepjátékhoz. A bilincs, pálca, ostor jó dolgok, de ha nem dom vagy sub beállítottságú a pasid, nem lesz megfelelő. Max talán a bilincs amit többen kipróbálnak. Még az lightos. Komolyabb dolgot nem vennék a vanilla szexhez. Szerintem egy szexi ápólónő jelmez vagy rendőrnő, esetleg titkárnő (ennek otthon is tudsz öltözni, biztos van rövid szoknyád térdzoknid fehér inged hajgumid és valami szemüveg otthon)

Hajrá;)

2020. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Vibrátor jó ötlet, azzal neki is és neked is nagy élvezeteket lehet okozni. Meg egy kis kötél. :)
2020. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Jellemzően én vagyok az, aki ilyeneket vásárolgat férfiként a kapcsolatban. :D Egyébként menjetek be együtt egy szexshopba és nézelődjetek. ;)
2020. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem az számít hogy mi minek örülnénk, hanem hogy a pasid minek örülne! Beszélgessetek már a szexről, különösen hogy mik a titkos vágyai, mi van a bakancslistáján, mit szeretne megélni. Lehet semmilyen eszköz nem kell csak pl. simán elétédelned a liftben, vagy otthon totál nedvesen várni és rávetni magad. Tipp: sok ffi-nek bejönnek a váratlan helyzetek ha "kancás" vagy, illetve a szexi fehérneműk, combfix stb.
2020. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Bilincs sztem jó ötlet. Mostmár annyira mainstream h nem lehet mellélőni vele, egyszer úgyis mindenki kipróbálja, még ha nem erről fantáziál, akkor is.
2020. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Tapadókorongos dildót tudnék elképzelni, azon lehet lovagolni szopás közben.
2020. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóval pasiként írom, hogy ez veszélyes terület, mert a pasik között nem annyira elfogadottak a játékszerek. A legtöbb pasi kicsit nevetségesnek tartja ezeket. Ezért ha nem puhatoltad ki előtte, hogy mit szeretne, akkor szerintem ilyenekkel próbálkozz:


- Vörösre is állítható led izzósor a hálószobába

- Hálós erotikus ruha magadnak

- Anal plug / rókafarok magadnak plusz róka / cicafülek

- A bilincs se elvetemült ötlet, de csak a led izzósor után


Plusz szerintem készíts neki kuponokat, amelyeket beválthat. És ezen legyenek lájtos, kicsit durvább, és nagyon bevállalós kuponok (nyilván amiket te is bevállalnál), így nem kellemetlen, ha valamelyiket nem váltja be.

2020. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Férfi maszturbációs eszközöket vegyél neki.
2021. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!