Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy domina lehet vegán?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy domina lehet vegán?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 22:29
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mi köze az étkezési szokàsoknak a szexuàlis beàllítottsàghoz, dominanciàhoz?
2020. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2020. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek profi dominát aki vegán, ezenkívül nagy állatvédő, szóval igen, meg amúgyis, miért ne lehetne?
2020. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát mert ha domina akkor valamilyen szinten szadista is, így meg nehezen képzelem el, hogy ne egyen húst. Szerintem ez hiteltelenné is tenné
2020. nov. 1. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én domina vagyok, de nem vallom magam szadistának :D


Azért "bántom" a párom, mert neki jó, ő az elsődleges (hiába játszom el hogy ilyenkor csak használom)


Amúgy meg a húsevésnk semmi köze a szadizmushoz, agresszióhoz.

2020. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

A vegán ember nem eszik húst, nem használ semmiféle állati eredetű, vagy állatokon tesztelt terméket.

A vegán ember nem feltétlen pacifista, vagy humanitárius.

Pl Adolf Hitler is vegetáriánus volt...

2020. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. A domina nem feltétlenül szadista. Sőt, sok domina nem szadista egyébként. Nem maga a fájdalom adása okoz nekik örömet, hanem amit elérnek vele. A fájdalom adás célja lehet a megalázás, de lehet büntetés vagy jutalmazás, szóval nevelés célzatú is.

2. Aki szadista, miért enne feltétlenül húst? A húsevés a történelem elején még nem a kegyetlenségről szólt. Sajnos manapság egyre inkább arról szól, de erről nem a húsevők, hanem a kapitalista mega-cégek tehetnek.

A természeti népek mindig is nagy odafigyeléssel ölték le az állatokat, hogy az minél kevesebbet szenvedjen. Sok kultúrája kialakult már az állatok leölésének. A legtöbb nép nagyon megbecsülte ha húst ehet, egyfajta ajándéknak gondolták. Az élőállatnak sokkal nagyobb értéke volt, mint manapság. Régen se volt divat csak úgy kedvtelésből állatokat gyilkolászni.

Persze lehet a szadizmusnak egy olyan fajtája, aki az állatok szenvedését élvezi. Csakhogy ennek egyáltalán nincs köze a BDSM-hez! Nagy badarság az állatkínzókat összekeverni egy kultúrált alternatív szexuális viselkedésformával. A BDSM-ben minden beleegyezéssel történik, és mindkét fél élvezi azt. A szadista fél élvezi h fájdalmat adhat, egyben élvezi társa gyönyörét, aki az elszenvedett fájdalmat élvezni.

2020. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Sőt szőke, barna, fekete vagy éppen vörös is lehet. Semmi összefüggés nincs közte. Az egyik egy étkezési/világnézeti vonás a másik meg szexuális preferencia.

Ja amúgy domina v. dom teljesen mindegy az ég óvjon azoktól a figuráktól akik belülről jövően agresszív szadisták, valamilyen elnyomott mentális sérülés, frusztráció által vezérelve. A jó domina, dom nem azért csinálja mert bármint is kompenzálnia kellene.

2020. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést én se értem.

Az étkezési szokásai (esetleg ezekkel kapcsolatos elvei, állatokhoz való viszonya stb.) és az erotikus vágyai, szexuális szokásai (illetve a férfiakhoz való viszonya) hogyan is állnak egymással olyan összefüggésben, hogy ezek "hitelteleníteni" is tudják egymást???


Egyébként vegetáriánus (azt hiszem ajurvédikus) dominát én is ismerek, tudtommal elég komoly szadizmust is ki lehet hozni belőle, de akiről tudja, hogy nem vonzza maga a fájdalom (mint például engem) azzal tud nagyon kíméletes is lenni. De akinek pont ez az igénye, nagyon szívesen el is veri, mint a rongyot. :D :D :D

2020. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hitler nem volt vega, ez tévhit. Azért híresztelték ezt róla, mert abban az időben Gandhit nagyon szerették (ő vega volt), és hozzá akarták hasonlítani, hogy ő milyen békés, jó ember.


Válasz a kérdésre: Nincs köze hozzá.

2020. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!