Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lányon lehet látni kívülrő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányon lehet látni kívülről hogy domina e vagy sem? Vannak erre utaló jelek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nála ostor, akkor valószínűleg az.
2020. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Domina nem -csak- a prostit jelenti

Személyiségére gondoltam hogy ezt le lehet e szűrni valamiből. Pl viselkedés vagy ilyesmi

2020. okt. 31. 10:47
 3/14 mitnemondjak? ***** válasza:
91%
Ha mondjuk nem kutyát sétáltat láncon, hanem pasit négykézláb, akkor elég nagy a valószínűsége.
2020. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Engem vonz ez az oldal nőként és én pl szeretek a kiszemelt pasimmal irányítós játszmákat kezdeményezni. Mondjuk beülünk meginni valamit és ugráltatom kicsit direkt elégedetlenkedve. Aztán izgalmas hogy ki hogy reagál erre, van aki nem bírja ezt. :D
2020. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4!

Sosem értettem az ilyeneket. Vagyis értem, hogy nem értik a lényeget. Vannak lányok, akik azt gondolják, hogy azonnal bármit megtehetnek, ha tetszenek a srácnak. Én azonnal elveszítem az ilyen játszadozásoknál az érdeklődésemet.

2020. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Szerintem megtehetnek bármit, én örülhetek ha a kutyájuk lehetek

2020. okt. 31. 14:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy csajon akkor, és csakis akkor fogod észrevenni, hogy ő egy domina, ha ő azt akarja, hogy észrevedd. Ha te nem érdekled őt, akkor egy teljesen átlagos ártatlan kislánynak fog mutatkozni.
2020. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igencsak vannak jelei.
2020. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha egy lány alapból elég erőszakos tipus, az nem jelentheti, hogy domina?
2020. okt. 31. 17:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert egy domina nem "alapból erőszakos" tipus.


Többnyire eleve az izgatja fel, ha látja, hogy a szubját mennyire fel tudja izgatni egy olyan helyzet, amiben uralkodik felette. Meg aztán egy domina is alapvetően először is nő: az erotikus izgalmat ki kell hoznia belőle a megfelelő helyzetnek a megfelelő partnernek, stb.


Szóval ahogy a nők általában nem a mindennapjaik minden percében kaphatóak bárkivel szexre sem, nem mindig arra gondolnak, nem mindig ezen az alapon viselkednek, reagálnak dolgokra, ugyanez vonatkozik arra a nőre is, akit a megfelelő helyen és időben, a megfelelő partnerrel egy domináns helyzetnek egészen más tartalma és töltete van, mint amikor vadidegenekkel vannak az utcán, bevásárolnak, a barátnőikkel fagylaltozgatnak, romantikus szappanoperákat néznek, főznek, a gyerekért mennek az óvodába, stb.


Nem, nem hordják mindenhová a láncos nyakörvüket, bilincsüket, korbácsukat, és nem kiszegecselt bőrszerkóban meg gyilkos tűsarkúban járkálnak. Garantált, hogy ha pont nem úgy gondolják, hogy ez egyáltalán rád tartozik, akkor soha nem jössz rá, melyikük domina, és melyikük nem.


Ha például elmennek egy BDSM klubba, van öltöző, ahol diszkréten át tudnak öltözni a szolid utcai ruhából az alkalmi "domina" ruhájukba, és a buli végén ismét vissza. Ami pedig a klubban történt, az ott is marad.

2020. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!