Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak között létezik olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak között létezik olyan, aki egyáltalán nem hajlandó az orális szexre, és ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés
Aktuális párom (vagy valami olyasmim - 30 fölött vagyunk mindketten) konkrétan nem akarja, hogy én orálozzak neki (ezzel még tudnék is együtt élni :D), de sajnos ő sem hajlandó nekem csinálni. Egyébként végtelenül odaadó és odafigyelő az együttléteink során. Igazából nem tudta megmagyarázni, és én mondjuk a nem annyira kevés tapasztalatommal sosem láttam ilyet - olyat igen még gimis koromban, hogy egy fiú nem akart nyalni annyira, de hogy azt sem akarta, hogy én elintézzem... Na szóval olyat kb sosem (max olyat, hogy elélvezni nem tudott tőle, de hogy ne is engedje...) Lányok/nők, volt ilyen fiú/férfi az életetekben? Esetleg fiúk/férfiak, ha ti is így álltok a kérdéshez, meg tudjátok mondani, miért?
2020. okt. 25. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Ha a szopás nyalás kimarad akkor azért a mai trendek szerint azért hiányos.

Viszont akkor téged sem a farokkal elégítenek ki mint írtad ("farkukkal képtelenek kielégíteni egy nőt"), hanem a csiklód ingerlésével, vagy csak akkor tudsz elélvezni a csikló ingerléstől, ha közben a puncidat dugják?

Egyébként volt olyan csajom, hogy csikló ingerléssel tudott csak elmenni, de csak úgy, ha a másik kezem egy ujja a popójában volt, és csak háton fekvő pózban.

2020. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy tudsz elélvezni, hogy orálisan kielégít valaki és ezt a barátod tudja, akkor kimondottan önzőség a részéről, hogy nem segít neked, minekutána te segítesz neki.

Nekem egy ismerősöm amiatt nem engedte a barátnőjének az elején, hogy orálisan kielégítse őt a lány, mert félt, hogy a lány majd felhánytorgatja neki, hogy na de én le... mivel állítása szerint már találkozott ilyen lánnyal. Ki tudja, lehet rossz tapasztalatok miatt nem akarja, csak kínos neki elmondani.

2020. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!