Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a megd*gnálak nézés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a megd*gnálak nézés, ha létezik ilyen egyáltalán? :D Miben más a sima nézéstől?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csak “beleülnék a farkadba” nézésem van, de azt általában észre szokták venni. :D
2019. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, a párom szemeiben láttam, amikor szét akart szedni. Egyszerűen látni a vágyat, hogy akar téged, szerintem
2019. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nincsenek együtt az érintettek, akkor is szokás így nézni a nőre? Most ez a szitu.
2019. szept. 7. 09:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor is elfordul szerintem, sőt talán többször is, ha két ember közt nincs párkapcsolat. Engem inkább arra emlékeztet a férfi nézése, hogy elkalandoznak a gondolatai, arra gondol hogy dugunk. Homályos tekintet, pajzán kis mosoly. Általában csók előtt, után, vagy flört közben tapasztaltam.
2019. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van persze sokszor még idegen lányt is megbámulok, és akkor kapok észbe amikor értetlenül visszanéz 😅

Fõleg mostanában mert most szingli vagyok, nagyon kiesett az életembõl a szex, ha meg látok egy jó nõt, pl metrón, buszon velem szemben egyszerűen csak azon tudok gondolkozni, hogy de kinyalnám a bugyijából.

2019. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1 Ez nagyon jó!!!! :)
2020. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!