Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik egyáltalán full...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán full hetero csávó?

Figyelt kérdés

Szerintem egy szép fiatal férfi testre még a legheteróbb csávó is elcsábulna. És itt most nem az izompacsirtákra gondolok, hanem kábé ilyenekre: [link] 😋


Azt hiszem, full hetero csávó nem létezik 🙂

Ugyanez igaz nőkre is 😄



2020. okt. 16. 19:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem indulok be a férfiakra. A baj veled van.
2020. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
valahogy nem tudtam elcsábulni a képen lévő srácra...meg egyikre se SOHA! nehéz elfogadni, hogy nem vagyunk b*zik?
2020. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
Én lányként se indulok be tőle.
2020. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem egy gyönyörűség. És egyáltalán nem érdekelnek a férfiak. 47F
2020. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Létezik,hidd el!Sőt,a többség az!
2020. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
66%
Biológiailag azért nem természetes a homoszexualitás, mivel az evolúciós célja a férfiaknak az utódnemzés, ami csakis egy ellenkező nemű emberrel oldható meg. Nőknél sokkal nagyobb a biszexualitás aránya, mivel ők inkább a gyermek nevelésére 'szakosodtak'. A családfő sokszor nem volt otthon, mivel éppen vadászott, egyéb úton szerzett élelmet, így az egy közösségben élő nők egymást segítették a gyerekek nevelésében.
2020. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
Férfiként engem sem izgatnak a férfiak! Csak a nőket szeretem, és ez nem is fog változni!
2020. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
Én csak a nőkre izgulok! Veled nem oké valami!:)
2020. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%

Rém álmomba ne jöjjön elő ez a srác szexuálisan egy férfi se izgat. Nekem kizárólag a nők mozgatják meg a fantáziámat. Valami baj van veled ha neked ez a srác bejön.

32/F.

2020. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
75%
Biz' létezik, sőt az emberek többsége az. Az hogy te szereted a phaszt a te dolgod, de mi meg a p.ncit szeretjük. Fogadd el, cserébe minket sem érdekel hogy mire indulsz be.
2020. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!