Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai elélvezés probléma....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai elélvezés probléma. Most mitől volt más az első szex egy lánnyal, mint januárban egy másik lánnyal? Fejben voltam más? Explicit szöveg

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor képes vagyok elélvezni oráltól fél perc alatt is, dugástól pedig 2-5 perc alatt (óvszerben is). De ez nem mindig jön ki rajtam és azt hiszem valahogy pszichológiai eredetű, bár nem értem teljesen. Legutóbb januárban ismerkedtem egy lánnyal, akkor már a többedik randin felmentünk hozzá "filmezni" és előbb jól kinyaltam a kanapéján, de utána amikor elővette a farkam, nem viccelek elélveztem a szopástól fél percen belül. Nagyon kínos volt, rosszul éreztem magam. Utána még próbálkoztunk a szexszel fél órával később, de ott pedig dugáskor megint elélveztem pár perc alatt. Ott aludtam, reggel megpróbáltam még egyszer, de az sem volt sokkal jobb, szerintem ha 10 percig tartott sokat mondtam. Inkább eljöttem és nem folytattam az ismerkedést, mert így érthető módon nem kellenék egy nőnek sem. De emlékszem ott előtte is szorongtam szex előtt, hogy mi lesz majd, Úristen hogy bírom, stb.


Most hasonló volt a sztori, felmentünk ahhoz a lányhoz, akit mostanában ismertem meg. Viszont amikor az első menet előtt le akart szopni, akkor mondtam neki hogy most ne, mert nem akarok korán elmenni. Nyaltam őt, aztán dugi. És egész jó volt, nem mértem, de 15-20 percig biztos tartott. Aztán amikor felálltam fél órával később, még én mondtam neki, hogy most már mehet az orál. Szopott és nem mentem el, a végén már inkább megint dugi volt, mert elfáradt a szája. Aztán másnap reggel a harmadik menet is jól sikerült. És az a durva, hogy most nem szorongtam szex előtt sem, hanem úgy voltam vele, hogy most dugunk egy jót, neki is megmutatom hogy szerintem milyen a jó szex, nem kell izgulni, lesz ami lesz, stb. Nem mondom, hogy most is egy isten voltam az ágyban, de legalább értékelhető teljesítményt nyújtottam és ez jól esik. De pontosan mi az oka annak, hogy most másmilyen volt? Meglepődtem magamon.


2020. okt. 24. 14:00
 1/3 alonelyman ***** válasza:
0%
normális vagy? ilyen hosszút a mai világban senki sem fog végigolvasni
2020. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos én is észrevettem ezt. Pedig még próbáltam is max csak két bekezdésbe rendezni, kivenni sok mondatot, stb. De mit tegyek ha nem kétbites a sztori? :(
2020. okt. 24. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ, nagyrészt azon múlik, hogy milyen lelkiállapotban vagy épp.

Nem tudom, mennyire vagy tapasztalt, de ezen lehet fejleszteni, idővel jobban fogod tudni irányítani és szabályozni ezt.

De egyébként ne aggódj, annyira nem nagy probléma ez. Én pl lányként, ha a fiú hamar elmegy a szopástól, annak csak örülök, mert azt érzem hogy jól csináltam és nagyon tetszett neki. De szexnél sem olyan nagy gond, ha véletlen hamarabb elmész, hogyha utána a lányt is kielégíted (szájjal vagy kézzel), hogy nehogy azt érezze hogy ő nem érdekel. Ha megmondod hogy ne haragudjon, de nagyon felizgatott, ezért nem bírtad, de azért fontos neked hogy ő is elélvezzen, és megujjazod vagy kinyalod utána... akkor szerintem nem lesz gáz ;)

Aztán mondom, idővel jobban fogod tudni szabályozni magadnak :)

22/L

2020. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!