Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan néz ki egy alkalom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan néz ki egy alkalom egy lakásos prostituálttal?

Figyelt kérdés
Mit kell mondani, mikor felhívom (azaz miket kell feltétlenül tisztázni)? Hogyan néz ki az egész alkalom, onnantól kezdve, hogy megérkezem hozzá. Mikor kell fizetni?

2020. okt. 22. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Egy biztos, az elején ne add oda a pénzt, engem múltkor átbsztak. Márpedig ha eldugják a pénzed amíg kimész mosdóba, mert az elején kifizetted, akkor rendőrt már nem nagyon tudsz hívni....
2020. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Inkább te ne prostizzál, nem vagy rá készen, ha ezt meg kell kérdezned.
2020. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Felhívod, bemutatkozol, mondod hogy a hirdetés miatt jelentkezel (mondjuk amúgy is tudja mert a szám ami meg van adva csak erre használják), aztán egyeztetés:

- ár;

- mi van az árban, mi az extra, amit akarsz azt megkérdezed;

- megkérdezed mikor készült a kép, s közlöd vele ha nem ő van a képen akkor sarkonfordulsz az ajtóból (a kamuképesek ilyenkor rádvágják a telót de ne sajnáld);

- mikor ér rá és hova kell menned.


Érkezz pontosan mert ha csúszol a te idődből megy. Bemész, köszönsz, udvarias vagy - fizetsz. Bizony ezzel kezdődik. Bemész tusolni, a cuccaid, pénzed, telód, órád stb szépen viszed magaddal a zuhanyzóba nehogy lába kéljen valaminek. Visszamész és csinálod amiben megegyztetek, a csaj felállítja / felállítod magadnak, sz.pás többnyire gumiban, gumi fel, a csaj nyom egy kis síkosítót a sunára hanyatvágja magát / beterpeszt te meg megdugod. Közben nyikkanás nélkül néz ki a csaj a fejéből és arra gondol élvezz már el hapsikám, néha 1-1 műnyögést bevarázsol. Óra 40-kor már szól hogy igyekezz mert egészre jön a következő kuncsaft (vagy igen, vagy nem, de akkor is mielőbb ki akar dobni). Ajtóban puszi-puszi, gyere máskor is.


Nagyjából erre számíts, szimpla érzelmek nélküli ürítés olyan nővel aki incifincit sem kíván mint kuncsaftot de a pénzed kell neki ezért elviseli hogy megdug. Tisztelet a kivételnek (ezerből egy) de ettől még legyél normális a k.vával, emberből van csak éppen k.va.

2020. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Egy ilyen alkalommal mindig vannak tolvajok is. Mert alkalom szüli a tolvajt.
2020. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leírtam már másik kérdésnél is, így csak bemásolom:


Nem is értem, hogyan "válogat" az oldalon a férfiak többsége...

Itt gyakorin mindig mindenki olyan dolgokat ír általánosnak, amit nagyon-nagyon ritkán tapasztaltam.

Pedig a rosszlanyok.hu és a beszamolok.com adatlapjaim alapján már 311 angyalkánál voltam. Ebből össz-vissz 7-nek írtam olyan értékelést, ami egyezne a fentebbi válaszolók említéseivel.


Az összes többi így nézett ki:

-Kikeresem az oldalon aki érdekel.

-Felhívom, megérdeklődöm az árat, a lehetőségeket, leegyeztetem az időpontot.

-Időben odaérkezem, általában munkából, így öltönyben, több mint 100ezerrel a zsebemben.

-Felmegyek a lakásba/bemegyek a házba.

-Felmérem a terepet, ha minden okés maradok, ha bármi gubanc van kimegyek az ajtón.

-Bemegyünk a tetthelyre, miután ittam egy kis vizet, amivel mindig megkínálnak.

-Váltunk pár szót, utána levetkőzök, csak egy szál alsónadrágban megyek a fürdőszobába.

-Ott van tiszta törülköző, tusfürdők, dezodorok, szájvizek.

-Vissza törülközővel a derekamon érkezem. A lány már vagy a megbeszéltek szerint, vagy meglepetés szerinti módon vár.

-Action.

-Beszélgetés, pihi.

-Újabb Action.

-Még egy kis beszélgetés.

-Elmegyek újra tusolni. Ismét friss törülközővel, cuccaimat bent hagyva a szobában.

-Felöltözöm, kimegyünk az ajtóhoz.

-Közben folyamatosan beszélgetünk.

-Miután a cipőmet is felvettem, fizetek a légyottért, közben ellenőrizve hogy meg van-e mindenem.


311-ből, 304 esetben NEM más fogadott, NEM szólózott az óra miatt, NEM tért el a telefonon/előre megbeszéltektől, NEM húzta az időt, NEM tűntek el dolgaim, NEM volt kedvetlen, NEM volt rossz élményem, NEM előre fizettem

2020. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!