Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy alkalom egy lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy alkalom egy lakásos erotikus masszázs lánnyal?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attol fugg, hogy melyikkel. Nekem 1gyel volt csak igazan jo, ott tokeletes baratno feeling volt. A tobbi az elmegy.
2020. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En ket ilyen alkalmon voltam. Az elso pozitiv elmeny volt nagyon. Egy mosolygos no nyitott ajtot, bemutatkozas, puszi. Otthon zuhanyoztam, igy azt mar nala nem kellett. Felfektetett hasra a masszazs agyra es el is kezdte. Masszirozott, simogatott. Az tetszett legjobban, mikor a belso combom is elerte. Aztan hanyatt fektetett es ugy folytatodott a dolog. Kaptam egy lingamot, ahol elvezesig jatszott a farkammal. A 2. mar nem volt ekkora elmeny, ott kicsit flegma volt a csaj.
2020. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alonelyman ***** válasza:
11%
szar, mert nincs szex, nem is értem mi értelme, inkább menj prostihoz ott legalább teljes körű szex van
2020. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mire vagy konkrétan kíváncsi?
2020. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy miután beléptem mi történik
2020. okt. 16. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Belépsz, irány a zuhany, aztán ágy vagy tatami, átmasírozzák az egész tested kezdve a vádlitól a nyakadig, utána fordulás ás kézzel vagy orálisan kielégít, közben simogathatod vagy csókolhatod a masseuzt, megegyezés kérdése. Ha hosszabb programra nevezel be jó eséllyel te is meg maszirozhatod a lányt, zuhany búcsú, kb. ennyi.
2020. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!