Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, aki volt mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki volt mar erotikus masszazs szalonban? Nem masszazslanyok.hu erdekel hanem rendes.

Figyelt kérdés
Erdekelne milyen elmeny volt, hova kihez erdemes menni?
2020. júl. 14. 06:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Jonimasszazson voltam mar

De az nem erotikus


Nem ertem mi az a erotikus masszazs. Ha szalonban akkor tulkep kiverik neked ? Nemi koritessel?

2020. júl. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lánynál voltam már lakáson,kinéztem egy nagyon csinos lányt aki hirdette magát.Hatalmas élmény volt,isteni keze van,és egész személyisége nagyon vonzó.Jól elbeszélgettünk közben.Szex nincs,kézi levezetést vállal a végén.Nagyon elégedett voltam.
2020. júl. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és lánynál már voltam.Van némi vonzalmam a lányok iránt is,mit ne mondjak jól éreztem magam nagyon... Kedves volt nagyon,szerintem sejtette azt,hogy nem csak a masszírozás a célom,hanem az is hogy egy lány csinálja.Amikor a keze olyan helyen volt,belebizseregtem rendesen.
2020. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Rendes" szalonban nem igazán van happy finish és ne is nagyon vesd fel, mert elhajtanak. Menj inkább lakásos masszőrlányhoz ott telón meg tudod vele előre beszélni a kondíciókat. Persze van amelyik ügyes, másik meg nem, teljesen változó.
2020. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is járok masszázsra egy lányhoz haza, rendes masszőr,( sőt lányokat is masszíroz ), de telefonon egyeztetek vele, hogy milyen masszázst kérek.
2020. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Natura42 ***** válasza:
Voltam, tanulási céllal, mert én is nagyon szeretek masszírozni, alaposan, érzékien, nyaktól a talpig, majd hanyatt, jó látni ahogy a másik élvezi amit csinálok. Sztem a meztelenség nem ciki .... Ha valakinek van kedve ehhez írjon.
2020. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!