Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak szeretitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szeretitek, ha a párotok azzal lep meg, hogy bekeni az egész testét Nutellával, amit lenyalogathattok? Mivel tudnám ezt még feldobni?

Figyelt kérdés
Felolvasztom picit mikróba, hogy folyósabb legyen, illetve a cicijeimre és puncimra teszek pár szem málnát is.

2020. júl. 10. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen jó, hangulatfénnyel, zenével fel tudod még dobni. Nekem tetszene ez a meglepetés. De a párod szemszögéből az még jobb, ha a farkát kened be és azt nyalogatod le
2020. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Instant cukirbetegség:DD

Az én páromat ez inkább taszítaná, megnem is édesszájú. Jól hangzik elméletben, gyakorlatban meg nem lesz valami esztétikus a kinézete:D

2020. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Zene biztos nem lesz, engem kifejezetten idegesít szex vagy erotikus dolgok közben. Utána őt is bekenem, ha vevő rá.
2020. júl. 10. 16:10
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Gyertyafény, meg olyan lepedő (dupla réteg) ami utána mosva van.


Nem tom nekem a fehércsokis nutella kevésbé emlékeztet kulára, az jobban bejönne.


Méz is lehet izgalmas...

2020. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fogod várni? Már rögtön bekenve meztelenül, vagy akkor fogod bekenni magad?
2020. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
AKkor már inkább pacalpörkölt.
2020. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nincs itthon csak rendes Nutellám. Bekenve, meztelenül fogom várni terveim szerint.
2020. júl. 10. 16:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet neki ez izgi, én annyira nem csípem az ilyesmit.

Imádom a puncit nyalni, és magát a punci ízét, illatát szeretem.

Nem kell nekem oda semmi plusz "adalék"

De persze lehet neki ez így jó lenne... 🤷‍♂️

F

2020. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Születesnapja van, így tárgyi ajándék mellett egyéb dolgokkal is meg akarom lepni. Szokta nyalni simán is, most egy kis újdonságra gondoltam. Rendeltem egy ilyen bikinit, remélem jövő hétre, mikor megyünk strandra végre ide fog érni és neki is tetszeni fog rajtam: [link]
2020. júl. 10. 16:29
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
A tejszínhab praktikusabb lenne, feltéve ha nem laktózérzékeny :D A nutella ragad, foltot hagy,túl gejl. De persze ha nutella van a háznál, akkor használd azt.
2020. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!