Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki már volt lakásos prostinal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már volt lakásos prostinal, hogy néz ki egy alkalom?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megérkezel, köszönsz, esetleg puszi, ha közvetlenebb, elisnétlitek, mit szeretnél és mennyiért, perkálsz, kapsz törcsit, elmész tusolni, addigra a csaj is levetkőzik, egymásba gabalyodtok, csináljátok, amiért fizettél, fél vagy egy óra múlva a lány megköszöblni, neked újabb zuhany, felöltözöl és jónapot.
2020. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Az #1-es tökéletesen jól leírta. Azzal kezdődik, hogy telefonálsz, megbeszéled az árat, az extrákat, bejelentkezel. Érkezz pontosan mert a te idődből megy. Ha peched van - illetve az esetek többségében - bele fogsz futni hasonló "apróságokba"

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


ha szerencséd van akkor meg nem, de ott majd feltalálod magad. Ettől még ne szerelmeskedésre számíts, hanem szimpla dugásra, ahol a csaj odatartja a pénzedért (ettől még kezeld emberként). Viszont legalább igényesebb és kiszámíthatóbb mint az útszéli, vagy aluljárós legalja.

2020. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Csak házas prostinál voltam.
2020. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Jól leírták, de nem szabad elfelejteni vannak kategóriák. Sokban függ az élmény, hogy mennyit szánsz rá!

Jómagam nem voltam még pénzért csajjal. De egy ex-barátnőm profi lett. Kamaszon volt a barátnőm, majd évekig nem találkoztunk. Válásom után teljesen véletlenül újra összehozott minket az élet. Sokat segített, mert válás után 1,5 évig nem is foglalkoztam a párkereséssel, munkába menekültem. Az újra találkozás épp jól jött számomra, hiszen ki más tudhatna jobban segíteni, ha nem egy olyan prosti, aki még ismer is. Sok mindent mesélt az életéről. Ő felső kategóriás pillangó volt. Sofőr hozta vitte, illetve vigyázott rá, ha lakásra jött a kuncsaft. Ő nem strici volt, hiszen olyanja lényegében nem volt. Főnöke volt, aki biztosította számára a sofőrt és a szórakozóhelyein is engedte melózni "felszolgáló, baristaként".

A kérdésedre, annyit tudok még hozzátenni. Ha van pénzed, akkor olyan élményben lehet részed, mintha a szeretőd lenne a profi éjszakai pillangó. Akár egész éjjel is ott maradhatsz és ő eljátszat, hogy kedvel téged. Ha pedig szimpatikus vagy számára, akkor még különböző kedvezményeket, ill. élményeket is kaphatsz, akár egy valódi szeretőtől. Megfelelő támogatással sugar daddyként is felléphetsz.

Fotósként dolgoztam éjszakai szórakozóhelyeken is, illetve ott dolgozó hölgyek is megfordultak a stúdiómban modellként, hostessként bemutatókon. Kettővel volt viszonyom is, de fizetni még soha nem fizettem szexért, de ajándékokat, előnyöket sem osztogattam számukra. (nálam ez elvi kérdés)

49F

2020. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az 1.válaszoló nagyon jól leírta.Miért kérded?Menni akarsz?
2020. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen menni akarok de még sohasem voltam és izgulok
2020. szept. 4. 01:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Elviszlek magammal,ha szeretnéd.
2020. szept. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogyan viszel?kihez?
2020. szept. 4. 07:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyes, kettes jól leírta.

Illetve amit kettes linkelt, azért ennyire nem gáz a dolog.

Ki lehet fogni normálisat is, gázosat is.

A normálisaknak általában visszajáró vendégeik vannak, és le is írják a rosszlányokon, beszámolón a tapasztalataikat.

Persze ha parasztul állsz hozzájuk, akkor tőlük se várj kedvességet.


Illetve én azt tapasztaltam anno, amikor ilyen szolgáltatásokat vettem igénybe, hogy volt egy időszak vagy 6-7 éve, amikor viszonylag sok értelmes, normális, kedves csaj volt társkeresőkön, akik pénzért dugtak, na ők valszeg tényleg egyetemisták voltak, akiknek plusz pénzforrás volt a prostitúció, és nem is mindenkivel kúrtak, aki fizetett, csak aki legalább minimálisan vállalható volt számukra.

Azok teljesen rendben voltak. Mondjuk meg is kérték az árát.

Mostmár az ilyenek inkább a sugarbaby vonalon mozognak.


A kifejezetten prostitúcióra szakosodott site-okon, pl. rosszlányok, hát ott eléggé vegyes a felhozatal.

2020. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!