Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha túl jóképű vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl jóképű vagyok?

Figyelt kérdés
Veszekednek miattam a nők. Anyáznak egymásra és a másik haját tépik. 😃
2020. okt. 21. 21:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2020. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Bástya elvtárs után szabadon (Tanú c. film): amit a legjobban szeretek magamban a szerénység 😅

Semmit nem kell tenned csak megmondod a lányoknak hogy szerinted túl jóképű vagy, hasonlóan beképzeltnek lenni mint ezzel a kérdéseddel és hidd el máris nem fogják egymás haját tépni érted :)

2020. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Még majdnem mosolyogtam is, amúgy ha igaz volna, akkor tegnap 21:40 kor is épp valamelyik csajjal foglalkoztál volna, legalábbis na, kétlem hogy van pasi aki emiatt panaszkodna. :)
2020. okt. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Előtte szerelmeskedtem. 🙂
2020. okt. 22. 08:31
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Az jó hogy van önbizalmad, bár nem tudom milyen nő az aki töri magát egy fickóért. :-D
2020. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Okos.
2020. okt. 22. 13:46
 37/43 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem tartozol felelősséggel a nők viselkedéséért, de ha lehet akkor ne ígérj semmit egy nőnek se, és mondd el a szándékaidat már az elején (komoly/szexkapcsolat).

Nagy szerencse hogy rossz természettel áldott meg téged a sors mert így nehezebb szerelmesnek lenni beléd - bárcsak az én szerelmem is ilyen volna, nem fájna érte a szívem.

28/n

2020. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Anyádat aldotta meg rossz természettel a sors. 🙂
2020. okt. 22. 16:51
 39/43 anonim ***** válasza:

Anyámnak vannak jó és rossz személyiségjegyei, de összességében jóval kedvesebb és elviselhetőbb embernek tartom mint téged.

Sajnos csak a jellembeli hianyosságaidról adtál tanúbizonyságot, de nem is kell bizonyítanod semmit ha sínen van az életed. Csak a véleményemet írom le, ahogyan te is.

Ne aggódj, jómagam sem vagyok követendő példa, de te talán egyszer az lehetsz - bár minél több válaszodat olvasom annál nagyobbak a kétségeim.

28/n

2020. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Van net a zártosztályon, 28N?
2020. okt. 22. 16:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!