Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jóképű srácok! Nektek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű srácok! Nektek van sikeretek Tinderen?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor mennyi csajjal taliztatok?

Mennyivel feküdtetek le?

Komoly kapcsolat vagy egyéjszakás dolgok?

Baratság extrákkal kapcsolatban benne voltak a csajok?



2020. szept. 11. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem jóképűnek mondanak de itt semmi sikerem nincs pedig a fotóim egyáltalán nem rosszak.
2020. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Egy jó fotó félisker, de az után is tudni kell érvényesülni (normálisan kommunikálni) hogy megvan a match. Az csak egy beugró, de önmagában még nem visz el az ágyig. Speciel nem vagyok jóképű, de tudok kommunikálni - hasznosabb tulajdonság mint a nagy sárm.
2020. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én jóképű vagyok kifejezetten jó pasi de kevés a sikerem igaz nem vagyok előfizető....de ha kiraknám a mastercardot akkor rögötn írnának a rüfkék
2020. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló: ezzel a hozzáállással ha kitennéd a mercit, kártyát és még a hófehér fogsort is, akkor sem kapnál senkit.


Bocs, hogy lányként betolakodok, de mivel én meg találkoztam már Tinderről "jóképű pasikkal", elmondhatom, hogy egy jó kép, szép arc szép test még nem jelent semmit. Ha olyan béna a beszélgetésben, mint a 3-as hozzászóló, akkor meg pláne.


Viszont elismerem, nem én írok nekik, így ha Ő nem ír, akkor veszett fejsze nyele (tudom, tudom, írhatnék én is, de sajnos még belém volt nevelve, hogy várjam meg, amíg a férfi lép felém, s ne erőltessem én, s ezt a felfogást még most sem tudtam megváltoztatni magamban).

2020. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
béna a nénikéd, nem is ismersz, kifejezetten kedvelik a konverzációt, inteligens és viccesnek mondanak, csak egyszerűen nem vagyok elég hétköznapi, mnt a többiek ezért leráznak
2020. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös: Hogyne. Biztos vagyok benne.
2020. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
senkit nem érdekel miben vagy biztos, tehetsz egy szívességet.
2020. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk én vagyok 8-9, akkor 6-7-es lányokkal találkoztam.

Lehet a szövegemmel van baj, de a 8-9-es matcheimmel enm tudtam randit összehozni.

Nem történt semmi, 1-2 alkalomnál egyik lánnyal sem találkoztam többször.

2020. szept. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az nem a te hibád hanem hogy nincs 6 számjegy a mastercardodon.
2020. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6 számjegy? :O

Nekem 8 számjegyű összeg van rajta de néha még így is csórónak érzem magam. Lehet más társaságba kéne járnom...

2020. szept. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!