Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen jobbra húznátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen jobbra húznátok egy olyan lányt akinek szép az arca, de nem tett fel alakos képet, és nem írt bemutatkozó szöveget?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Általában vagy kamu profil, vagy csak az arca szép...
2020. aug. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egész alakos kép hiánya nem zavarna, de a bemutatkozó szöveg hiánya igen.
2020. aug. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ember nem csak fejből áll. A mai világban nehéz elképzelni,hogy technikai gondokat okozna egy egész alakos kép,és néhány sor szöveg.Aki erre sem szán néhány percet az idejéből,attól mit várhatok?Ugyhogy nem érdekelnek az ilyen semmitmondó profilok.Ha neki nincs,akkor nekem sincs időm foglalkozni vele.
2020. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak arcképem van fenn Tinderen. Rábeszéltek, hogy próbáljam ki, úgyhogy feltettem sebtében egy képet, aztán a bemutatkozás és a többi kép elmaradt. Így is rengeteg kedvelőm van és alakulnak a dolgok azért :)

Sok férfit is látok, akinek csak arcképe van, szöveg nélkül. Engem nem zavar.

2020. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!