Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek szőrös a nemi szerve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szőrös a nemi szerve ők valoban szegyenlosebbek?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy aki borotvalkozok odalent, ok kevesbe szegyenlosebbek, siman elvannak meztelenul is oltozoben, nudista strandon, vagy otthon se szegyenlosek.

Ezzel szemben akiknek szoros a nemi szervuk ok mintha szegyenlosebbek lennenek, kevesbe mutatkoznk meztelenul akar egy oltozoben stb.


Nektek mi ezzel a tapasztalatotok?



2020. okt. 20. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én se mindig borotválom. De nem gondolom hogy szégyenlősebb lennék mint más. 21/L
2020. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs borotválva és sosem szégyelltem. Őltözőben, zuhanyzóban nem takargatom, viszont nem veszem észre, hogy ez bárkit is érdekelne. Csak barátnőimmel került szóba.
2020. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!