Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hogy lehetséges hogy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehetséges hogy 20 éves lány létemre inkább a 30-as 40-es férfiknak jövök be jobban?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok de fiatalabbnak nézek ki a koromnál, ha veszek a boltban egy sört vagy egy üveg bort rendszeresen elkérik a személyim is, tehát sokszor még 18nak sem néznek.


A 20-as korosztály is meg szokott nézni, mármint nyilván nem mindenki de relatíve sokan.

Viszont azt vettem észre hogy a 30-as 40-es férfiak sokkal látványosabban teszik, nem proli módon, egyszerűen valahogy nyíltabban, egyértelműbben.


Ez miért van? Néhá már-már azt érzem hogy az idősebbeknél nagyobb sikerem lenne de nem vagyok naiv nem áltatom magam azzal hogy majd pont velem akarna egy 30-as kezdeni meg én sem velük a korkülönbség miatt.


De mégis miért van az hogy az idősebb korosztály nyíltabban, jobban megnéz, sokkal egyértelműbben mint a fiatalok?


2020. okt. 20. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok nőnek jönnek be az idősebb pasik.

És sok nőnek jönnek be a fiatalabb pasik.

Szimpla ízlés. Semmi extra.

Mellesleg tőlem még 32 éves koromban is elkérték a személyit, ha piát vettem...

2020. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert mi idősebb férfiak, jobban tudjuk értékelni a szépet.
2020. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez teljesen oké :)
2020. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Najó de mit lehet ezzel kezdeni?:D

Mármint én alapvetően kapcsolatot keresek, de egyenlőre azt látom hogy a kormbeliek (vagy, mondjuk a 20-25 éves korosztály) kevésbé kezdeményező.


Nem, nem a sültgalambot várom, igyekszem én is bele tenni a dologba, de mindig azt tapasztalom hogy a huszonévesek még ha úgy látom tetszem is nekik, nem lépnek.


Konkrétan idősebbek sem szoktak, de nekik nem is küldöm a jeleket, nem ez lenne a cél, de úgy lárom ha kifejezném azt feléjük hogy nyitott vagyok a dologra, lépnének.

Fiatalabbak miert nem?

2020. okt. 20. 10:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ugyanez :)

Letezik


L

2020. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a baj azzal, ha 30-as pasival jönnél össze? Anyumék között is 11 év volt, anyum 21 volt, mikor születtem. :D
2020. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne görcsölj rajta, hogy tetszenél-e a 30-40-es pasiknak, mert igen, a 20-as lányokat minden korosztály szereti a 16 évestől a 106-ig :)

Minden korosztály lépne ha "jeleket" küldesz feléjük. A 30-40-esek azért harapnak rá hamarabb, mert szeretik a 20-as cuncikát illetve mert több tapasztaltuk van dekódolni a jeleket, magabiztosabbak tudnak lenni. Ettől még a 20-asok is mozdulni fognak hidd el.

2020. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A mi korosztályunk bátrabban vállalja fel azt, hogy ha tetszik nekünk egy csaj.

Ezért érzed így.

Szerintem be jöhetsz bárkinek, kortól függetlenül.

F/34

2020. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalabb korosztaly altalaban tapasztalatlanabb es csak dug vagy kur. Sok fiatal no nem is el meg orgazmust.

Ezert a fiatalabb sracok sokszor idosebb noket keresnek. Az idosebb noknek meg jot tesznek a fiatal sracok ego szempontjabol plusz jobban birjak.

A fiatalabb lanyok nem fiukat hanem ferfiakat keresnek szinten a fenti okbol. Tapasztalatot szereznek es megtanuljak megismerni a testuket es egy idosebb pasi jobban ert ehhez. Az idosebb pasik meg elvezik h a fiatal lanyok akarjak oket es tetszik nekik az amulat es a feszes fiatal bor, cici popsi.


Hulye egy vilag ez:)

2020. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Mert vén kecske is megnyalná.Ha 40leszel,majd a 20éves pasik bombáznak ajánlataikkal.
2020. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!