Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalásnál mindig az van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalásnál mindig az van, hogy már remegek és érzem, hogy mindjárt elmegyek, azt sem tudom visszatartani, hogy ne kiabáljak, de végül mégsem jön el a csúcs, miért van ez?

Figyelt kérdés
Vagy csak nem jövök rá, hogy már elmentem? Azért az csak feltünne. Egyébként eddig csak párnával tudtam elérni az orgazmust, pasival még sose.

2020. okt. 11. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Még én sem tudtam soha élvezni orállal pedig 37 éves vagyok, és volt pár pasim már.
2020. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van aki szégyenlősebb és közönséggel (még ha az csak 1 főt jelent is) nehezebb neki

ha nem elég ügyes és kitartó a párod akkor lehet hogy még némi időbe beletelik (vagy néhány új pasiba / csajba)

mostani barátnőm pl nagyon nehezen ér el csiklóorgazmust, csak vibrátorral szokott sikerülni neki, vagy ügyes csajokkal akik tudják mi a jó a csiklónak

2020. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 András y válasza:
2-es, akkor vagy én fogtam ki eddig olyan csajokat akik könnyebben elmennek a nyelvemtől vagy úgy nyalok mint lessi?! ;)
2021. jan. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!