Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők tényleg 18 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg 18 évesen vannak a csúcson szexuális vonzerő szempontjából?

Figyelt kérdés

“míg a férfiaknál az 50 éves kornál csúcsosodik a mutató, addig a nők esetében 18 éves kortól kezdve folyamatosan csökken. (...) A kutatás szerint egy férfi annál kívánatosabb, minél magasabb végzettséggel rendelkezik, vagyis egészen a posztgraduális végzettségig felfelé ível a mutató, eközben a nőknél az alapfokú diploma jelenti a kívánatossági csúcsot, az annál iskolázottabb nőket már kevésbé keresik fel.”


[link]



2019. nov. 24. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább 30 körül.
2019. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

25 felett a nő semmit nem ér!


F, 35

2019. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Jó vicc,mindkét nem 25 éves kor körül van a csúcson.
2019. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: Mért pont 25 év körül vannak a csúcson?
2019. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem bunkóságból, de egy 50 éves férfit én, fele annyi idősen sosem (vagy csak nagyon különleges esetekben) lennék képes vonzónak találni.

És 18 évest még nem hivnek nőnek, hanem lánynak, így nem nagyon tudom,hogy ez mennyire igaz...

Aki a lanyokhoz képes csak vonzódni az biztos egyet ért, de aki felnőttekhez, az már nem.

2019. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

18-25.


De ez nem azt jelenti, hogy egy nő nem lehet szép/vonzó 30 vagy 40 évesen. Csak valószínűleg az a nő is még vonzóbb volt 20 évesen önmagához képest. Ja és itt nem az dönt, hogy "mit érez a nő saját magáról", hanem a férfiak. Megkérdezel bárkit 18-50 között, legyen férfi vagy nő, hogy szerinte ő maga mikor van a csúcson, az emberek 98%-a azt mondja, hogy ő most van, mert nincs önkritikája, önismerete.

2019. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
nekem tobb partnerem volt 35-40 kozott szerintem ok a szexik. most 34 vagyok de 25 tol mar az idosebb nok fele kacsintgattam :)
2019. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 15-25 között
2019. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Mindkét nem 30 körül a legvonzóbb. Már van múltja, tapasztalata, tudja mit akar és mit nem.
2019. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

9.

Ez ott hibádzik, hogy a férfiak értékelik egy nőben külsőre a fiatalságot és annak jegyeit, ami 30 körül már kevésbé áll fenn.


Illetve a tapasztalat mást jelent egy nőnek, mint egy férfinak. Egy átlagosan helyes férfinak "kicsivel" nehezebb mondjuk 20 nővel lefeküdnie, mint egy átlagosan helyes nőnek 20 férfival. Azért a "csúnya gonosz kettős mérce" ebben, hogy kinek hány partnere volt, mert egy férfinak sokkal nehezebb szexhez jutnia, mint egy nőnek.


Ráadásul ez nagy hiba, amikor akár egy férfi, akár egy nő azt képzeli, hogy az ellenkező nem ugyanazokat a dolgokat tartja vonzónak őbenne, mint amiket ő vonzónak tart az ellenkező nemben. "Van tapasztalata, tudja mit akar és mit nem, stb..." Ezekkel elmondtál dolgokat, amiket a nők vonzónak tartanak a férfiakban. De fordítva mások a prioritások.

2019. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!