Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha félek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha félek a nyalástól, de nagyon szeretnék már nyalni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta, hogy betegségeket kaphatok el. Én nem értek ezekhez, de én csak súlyos betegséget nem akarok elkapni.

Mi a legrosszab, ami történhet? Mert ha 2 hétig legyengülök, az pl egyaltalan nem érdekel.

Azt hallottam, hogy a lányok vaginája ilyen szempontból úgymond veszélyes.

De azon is gondolkoztam,hogy túl sokat gondolkozok és felesleges ennyit. Egyszer lett volna rá lehetőségem, mert egy lány megengedte és szerette volna, de az én félelmem miatt ezt nem tettem meg. Rá egy évvel pedig többször álmodtam már arról, hogy nyalok és úgy érzem, hogy nagyon nagy szükségem lenne rá, szinte már mindenem a nyalásra vágyik és alig bírom, amíg nem tehetem meg. És újra és új ra eszembe jut a szituáció, amikor nyalhattam volna.

Szóval milyen rossz dolgok történhetnek, ha kinyaltam egy lányt?

Légyszi ne trollkodjatok, tényleg nem tudom és fontos lenne :) Köszönöm!



2020. okt. 8. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges, magára adó nővel csinálod, akkor semmilyen baj nem érhet.
2020. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
így is úgy is MIKRÓBÁK jutnak a szádba...egészságes vagy sem a punci mint minden más szövet termel saját bacikat, organizmusokat enzimeket stb...ez van..amúgy meg hiába tünik egészségesnek a legtöbb neim beteség évekig lappang szóval elkapod simán....ha nem akarsz nyalni ne yalj ha igen akkor meg csipeszt az orrodra
2020. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 fegya ***** válasza:
100%
Én 30 éve nyalok igen változatos puncikat!még soha semmilyen bajom nem volt,pedig szégyen ide vagy oda, volt egy két nem túl steril is ,de én annyira imádok nyalni hogy még ez sem zavart!
2020. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira veszélyes dolog, mint képzeled. Persze, ne a legközelebb utadba akadó utcalánynál csináld, mert az fertőzött lehet. Ismerjed jól a lányt, udvarolj neki, fogadja a közeledésed, sokat beszélgessetek aztán eljön a pillanat...

Röviden: ne ismeretlennel kezdj ki ilyen céllal!

2020. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, de milyen betegségek érhetnek? Mert ez volt a kérdésem
2020. okt. 8. 10:51
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
A nemi betegségek kaphatók el így, nagyjából mind.
2020. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Földünk 7 milliárd lakosából van kettő, aki ettől fél. Az egyik vagy Te.
2020. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez érdekel, akkor olvasgass:


[link]


Bármit elkaphatsz, ha valakinek valamilyen betegsége van éppen. Ha egészséges, akkor értelemszerűen nem kaphatsz el semmit.

2020. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 fegya ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen komoly betegséget nem lehet,a nyál fertőtlenít,én már nyaltam prostit is ,szépen kimosta,nagyon finom volt, és semmi bajom nem lett!

Óvszer nélkül dugás,no azt nem mertem volna!

2020. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Barmit elkaphatsz, de kicsi az eselye. Ha parazni akarsz gondolj a HIV-re, vagy egy jo HPV altal okozott torokrakra...
2020. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!