Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szerintetek nőkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek nőkent mit csináljak a melleimen és hasamon levő szőrrel? Nagyon taszító?

Figyelt kérdés
Nem pihe, nem világos, hanem sötét, rendes szőr, mint a karomon, hónaljamon vagy lábamom. Ahhoz rengeteg, hogy egyesével szemöldöcsipesszel kihúzzam őket. Gyantáztatni egyszer voltam, de pokolian fájt utána még 2-3 napig ès rákvörös voltam tőle. Borotvától 1 nap alatt visszanő. Szőrtelenítőkrémre allergiás vagyok. Esetleg fessem be szőkítővel ès úgy nem olyan zavaró vagy szolizzak és akkor világosodni fog? Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok, nagyon tanácstalam vagyok.

2020. okt. 5. 10:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Miért a férfiaktól kérdezed?

Kérdezd attól, aki ért hozzá. Pl egy endokrinológustól, de vannak olyan szőrtelenítési megoldások, amik nem fájdalmasak, mint a gyanta, de hosszantartó eredményt produkálnak.

2020. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Lézereztesd ki
2020. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mert általában a férfiak szőrösek ott és nem a nők. Járok endokrinológushoz, hormonzavatom van, amit évek óta kezelés alatt van, de a szőrösödésemen nem változtat. A lézeres megoldásra egyelőre nincs pénzem, utánajártam kb. 350 000 Ft-ba kerülne
2020. okt. 5. 10:54
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Létezik még szőrtelenítő krém. Esetleg egy próbát megér.
2020. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy allergiás vagyok rá.

A halom privát üzenetre: korom, mellméretem nem fogom leírni, nem kapcsolódik a kérdéshez. Nem tartok igényt arra sem, hogy valaki kifizesse nekem a lézeres kezelést.

2020. okt. 5. 10:59
 6/23 anonim ***** válasza:
21%

én pl férfiként borotvával leszedem a bimbónál, mert zavar


nőnél nem jönne be az ilyen erős szőr, mint rajtam, de borotválás is elég szerintem

2020. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%

Nem minden pasit zavar annyira mint ahogy elképzeled!

Talán egy arc nélküli képet mellékelhetnél!

2020. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Igen az.
2020. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem itt akarok ismerkedni, így felesleges lenne képet feltennem.
2020. okt. 5. 11:18
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Én kifejezetten szőrkedvelő vagyok, a felnőtt nők normális, természetes szőreit többnyire kedvelem (punci, hónalj), de még legrosszabb esetben is gond nélkül elfogadom (pl. lábszőr, mellbimbó körüli néhány szálacska). De amit írtál, hogy mellen és hason is sok és erős a szőr, az még nekem sem vonzó, egyáltalán nem. Azt sugallja, hogy valami nem stimmel a hormonokkal. Érdemes lenne kivizsgáltatni, hogy mi okozza és hogyan lehetne kezelni.
2020. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!