Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szerintetek nőkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek nőkent mit csináljak a melleimen és hasamon levő szőrrel? Nagyon taszító?

Figyelt kérdés
Nem pihe, nem világos, hanem sötét, rendes szőr, mint a karomon, hónaljamon vagy lábamom. Ahhoz rengeteg, hogy egyesével szemöldöcsipesszel kihúzzam őket. Gyantáztatni egyszer voltam, de pokolian fájt utána még 2-3 napig ès rákvörös voltam tőle. Borotvától 1 nap alatt visszanő. Szőrtelenítőkrémre allergiás vagyok. Esetleg fessem be szőkítővel ès úgy nem olyan zavaró vagy szolizzak és akkor világosodni fog? Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok, nagyon tanácstalam vagyok.

2020. okt. 5. 10:49
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
51%
Ha a pasi meg erti a tobbi nem szamit
2020. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
19%
Egy férfinál ez azért más, mint egy nőnél, hormonálisan is egészségesebb. Emiatt szerintem kár a férfiakat kérdezni. Egészségügyi szempontból érdemes lenne minél több orvost végigjárni, hátha lesz valaki, aki tud okosat mondani. Egyéb szempontból pedig addig is olyan párt találni, aki elfogad és nagyon tud szeretni így is. Hidd el, létezik olyan, akinek ez a szőrös alkat nagyon is bejön (pl. én)... 32F
2020. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös,sok és erős,fekete Én borotválom,de nem rendszeresen.
2020. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!