Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szerintetek nőkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek nőkent mit csináljak a melleimen és hasamon levő szőrrel? Nagyon taszító?

Figyelt kérdés
Nem pihe, nem világos, hanem sötét, rendes szőr, mint a karomon, hónaljamon vagy lábamom. Ahhoz rengeteg, hogy egyesével szemöldöcsipesszel kihúzzam őket. Gyantáztatni egyszer voltam, de pokolian fájt utána még 2-3 napig ès rákvörös voltam tőle. Borotvától 1 nap alatt visszanő. Szőrtelenítőkrémre allergiás vagyok. Esetleg fessem be szőkítővel ès úgy nem olyan zavaró vagy szolizzak és akkor világosodni fog? Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok, nagyon tanácstalam vagyok.

2020. okt. 5. 10:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy járok endokrinológushoz és kezelve van a tesztoszteron túltengésem, de a szőrnövekedésem változatlan.
2020. okt. 5. 11:28
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

Bocs, elsiklottam a menet közben írt infók felett.

Sajnos nem tudok jobbat mondani - nem csak esztétikailag problémás, hanem a mögöttes egészségügyi gondok miatt is, szóval nekem még akkor is zavaró, ha éppenséggel el van fedve ilyen-olyan trükkökkel.

2020. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Lányként nekem is van. Én borotválom, de csak alkalmanként. Ilyen alkat vagyok, sok szőröm van, hiába van leszedve, azért látszik karon, lábon. A fekete pontok, tüsik ott vannak. Akit ez zavar, eleve nem is kezd velem. Akivel “odáig” jutottam, senkit sem zavart.
2020. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%

Hát először is téged zavar vagy attól tartasz hogy a férfiak mit szólnak hozzá? ha az utóbbi szerintem nem annyira zavaró az feltéve hogy a párom vagy akit szeretek. Ha alkalmi vagy akkor meg azért nem izgat mert dugni akarok már bocsi a kifejezésért és tudom markolászni.

Sok lehetőséget ki zártál sajna talán a gyantázás jobb ha profira bízod ha nem így csináltad eleve (lehet olcsóbb mint a lézeres)

Az orvos javasolt valamit (kérdezz rá ha eddig nem tetted volna meg)

remélem ért valamit a tanácsom minden jót 24f!

2020. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%

Lézeres kezelésre szoktak kuponok lenni a kuponoldalakon, valamint nyilván nem egyszerre kell kifizetni az egészet, hanem ahogy jársz

Én belekezdenék, akár csak egy, a legproblémásabbnak ítélt testrészeden.

Úgy tudom, főleg télen érdemes csináltatni, amikor nem éri a bőrödet a nap.

2020. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gyantáztasd még párszor amíg gyengül a szőr és később tudod magadnak epiláló géppel szedni. Megszokja majd a bőröd, tudom, hogy eleinte nagyon fáj, de idővel megszokod.
2020. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg az endokrinológusod, hogy szedj-e fogamzásgátlót - az talán segíthet, de ő tudja, melyik.
2020. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Borotválnám, vagy kiszedném a helyedben csipesszel. Ameddig nincs pénzed a lézeres megoldásra, addig más lehetőséged nem nagyon van.
2020. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok ugyan, és gyantáztam is már magamnak, de az epilàtor gyorsabb ès egyszerűbb. Gyengül is tőle.
2020. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha már ott tartotok, nem fogja zavarni a pasidat, meg meg is lehet beszélni vele, hogy ez van.
2020. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!