Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok lovagolni, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok lovagolni, nem szeretek felül lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt az első párommal, sokszor próbálkoztam már a lovaglással de sehogy sem megy, egyszerűen nem érzem a ritmust hiába segít barátom, vagy nézek videót, vagy olvasok utána, vagy próbálkozom vele élesben... van ilyen hogy egyszerűen ekkora szerencsétlen vagyok? Valaki letudná írni pontosan hogyan kell elhelyezkedni, mennyire előre hátra, stb.?

20/L 25/F



2020. okt. 7. 09:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Van amikor benne ülök és mozgok előre hátra de a barátom aztmondja akkor nem érez semmit...
2020. okt. 7. 09:56
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
2020. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Ezt neked kellene kitapasztalni. Most hiába írom le én hogyan szoktam az 52 kilómmal, ha te meg 90 vagy
2020. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mi köze a lovaglásnak a kilókhoz? Láttam videót amiben egy 100 kilós is ugyanúgy csinálja mint egy 50 kilós.....

Én 60 vagyok mégse megy.

2020. okt. 7. 10:02
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

3-as , mi köze a súlyhoz? :D

Ez érzésre megy. Én pont, hogy imádok felül lenni, én irányítok, úgy tudok mozogni, ahogy nekem a legélvezetesebb.

Nem szokott rá panasz lenni.

Ha neked nem élvezetes ez a póz, akkor nem csoda, hogy nem érzel rá.. Nem biztos, hogy erőltetni kell, ami nem megy, nem minden lánynak jön ez be tudtommal.

2020. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
#5 mi köze a súlyhoz? 😃 Ahogy én csinálom úgy biztos nem menne egy túlsúlyos edzetlen csajnak
2020. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi gamer székben csináljuk, a barátnőm a földön áll és le-fel emeli magát. Ha nagyon belelendül és énis mozgatom őt + tolom belé fölfele akkor nagyon durva eredmények születnek.😁
2020. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

Annyiban egyetértek a 3-assal,hogy hiába írom le én,hogy csinálom lehet te nem élveznéd úgy.

Erre tényleg neked ráérezni.

Igazából én sosem értem az ilyen kérdéseket mert nekem ez magától jön olyankor nem gondolkozok és nincsenek bevett taktikáim.

Szerintem ha neked ez a póz nem fekszik akkor ne erőltesd.

2020. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
Milyen magas vagy a 60kg-hoz? Mert ez még lényeges. Azt hiszem nem vagy egy nagy sportember. Ha az lennél akkor nem előre hátra mozognál hanem fel-le, mint egy felnőtt, fitt nő.
2020. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
#6-os, én sem vagyok nádszál, de edzetlen sem. Ne menjünk ebbe bele szerintem, mert úgy lovagolok, mintha rodeoznék :D
2020. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!