Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok lovagolni, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok lovagolni, nem szeretek felül lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt az első párommal, sokszor próbálkoztam már a lovaglással de sehogy sem megy, egyszerűen nem érzem a ritmust hiába segít barátom, vagy nézek videót, vagy olvasok utána, vagy próbálkozom vele élesben... van ilyen hogy egyszerűen ekkora szerencsétlen vagyok? Valaki letudná írni pontosan hogyan kell elhelyezkedni, mennyire előre hátra, stb.?

20/L 25/F



2020. okt. 7. 09:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%
#10 ez hatalmas 😂😂😂😂👍👍👍
2020. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne csak előre-hátra mozogj, hanem fel és le is. Közben körözz a csípőddel, tekergesd rendesen. Támaszkodj a csávó mellkasára is. Te mozogj, aztán vegye át ő az irányítást, pl úgy, hogy alámarkol a popsinak, megemeli és ő kefél. Esetleg fel is guggolhatsz néha, hogy úgy lovagolj, tömje a nunidat. Ekkor játékból csináljátok azt is, hogy csak a makkot engeded bedugni párszor, aztán erősen golyókig ülsz. Ahhh, imádom. 32,75 F
2020. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

,,nem előre hátra mozognál hanem fel-le, mint egy felnőtt, fitt nő" - kövezzetek meg, de nekem fel-le ugrálni egyáltalán nem élvezetes, és nem azért, mert edzetlen vagyok, hanem semmi értelmét nem látom.

Életemben nem hallottam még senkitől, hogy fel-le mozogva "kell" lovagolni. Igaz, nem is volt sok partnerem még, de az a kevés is alig bírta/bírja, mikor istenesen megülöm őket...

2020. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
#13: tanítsalak? 🙂 32,75 F
2020. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Köszi, nem szorulok tanításra.
2020. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Másra szorulhatnál. 😂
2020. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
Tudod a tánc is olyan, hogy valakinek van érzéke hozzá, van akinek nincs. Na ez is ilyen...
2020. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

"Életemben nem hallottam még senkitől, hogy fel-le mozogva "kell" lovagolni."

Nem kell,semmi se muszáj de így a legjobb.

Legalábbis én azt tapasztaltam,hogy ezt szeretik a férfiak.

Barátom szokta is kérni.

2020. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

9es, te okostojás, mit tudsz te? 😃

Nem is ismersz honnan veszed hogy nem sportolok?

Nagy az Isten állatkertje 🤣

2020. okt. 7. 11:37
 20/24 A kérdező kommentje:
Senki nem kíváncsi a nethuszárkodásodra, a többieknek köszönöm a választ! ☺️
2020. okt. 7. 11:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!