Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszautasítás után 1 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás után 1 év múlva rámír, nem tudom komolyan venni, de "barátság extrákkal" érdekelne, hogyan tudnám ezt megfelelően kommunikálni felé?

Figyelt kérdés

Bízni már ilyen téren nem tudok benne, miután a sokadig randi után közölte, hogy az exét még nem engedte el


Ezek után teljesen el engedtem, úgy, hogy most hogy írt, válaszolni sincs nagyon kedvem neki, de ha csak komolytalan kapcsolatra vágyik abban vevő vagyok


Hogyan érdemes ezt megbeszélni?


2020. okt. 5. 19:20
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
59%
Khm, tiltàs.
2020. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
keresnék mást a helyedben
2020. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
27/f
2020. okt. 5. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát! Talán beszélni kellene vele! Mi történt az elmúlt egy év alatt, mi változott meg? Na és persze, most milyen kapcsolatot szeretne?

Tőle kérdezd! Ezt mi nem tudhatjuk!

2020. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!