Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik!tudtok úgy szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik!tudtok úgy szexelni, hogy pisilnetek kell, érezhetően telt hólyaggal? Esetleg tovább bírjátok ilyenkor? Korral légyszi.

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

talán tudok úgy szexelni, de olyankor eléggé zavar és nem élvezem a szexet

alapból elég sokáig elhúzom a szexet, ilyen esetben vagy pisiszex, vagy kimegyek pisilni inkább :D

ilyen inger nélkül is simán elhúzom sokáig a szexet, ami viszont nem mindig jó, mert a partner habár nagyon nedves kidörzsölődik például

2020. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pisiszex?hagyja a partnered, hogy lepisild??
2020. okt. 5. 09:27
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

több partnerem is benne lett volna, de nem volt ilyen, max ők pisiltek pl szopatás közben, vagy volt aki csikló izgatás közben, meg még perverzebb szinteken


lett volna partner aki popsiba/szájba is engedte volna

2020. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
hajjaj olyankor keményebb azerekció de vigyázat az érfalaknak nem tesz jót meg ha elélvezel utána addig kemény marad amig ki nem ürited a hólyagot....szóval ha nem tudod állo kukival kiüriteni akkor meg se próbáld mert sürgősségi lesz a vége
2020. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Már volt hasonló kérdés a napokba, nem birjuk tovább és nem is élvezetes csak zavaró
2020. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Én már szexeltem így, izgató volt valamiért, de nem bírtam tovább, inkabb hamarabb elélveztem
2020. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6, megvolt az érzés, hogy bepisilsz?
2020. okt. 5. 09:59
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egyszer, tele hólyaggal, az orgazmus után, amikor kezdett már ereszteni a " lufi" , belepisiltem akaratlanul a csajomba...és tök jó volt, ő is élvezte!! 😜😜
2020. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Qrtam már úgy, hogy kellet pislantanom, de mivel annyira jó volt a csajba lenni, hogy húztam a dolgot ameddig csak tudtam.

F

2020. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

6. Vagyok

A vége felé mikor osszeértümk mindig nyomodott a hólyagom és volt hogy azthittem bepisilek, de nem akartam abbahagyni annyira jó volt

Aztán végül nem pisi jött hanem az orgazmus :D

2020. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!