Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rá lehet szokni, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá lehet szokni, hogy csak túl vastag farokkal élvezzek el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon régóta (1.5 éve) nincs kapcsolatom, az alkalmi szex nem az én világom, ezért masztizok csak. Vannak eszközeim (vibrátor, csiklóizgató), de mostanában arra szoktam rá, hogy dildóként használjak vastagabb dolgokat. Hatalmasakat élvezek így, ha közben a csiklómat is izgatom és egy ilyen nagyobb eszközzel dugom a puncimat.

Férfival sosem volt még ilyen orgazmusom (ennyire gyors és intenzív), mi van, ha ezek után csak extra vastag farkú pasikkal esik majd jól a szex?

Van valakinek tapasztalata ilyen téren??

Fontos nekem a szex, de nem az alapján akarok majd kapcsolatot, hogy mekkora a farka valakinek.



2020. okt. 3. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem lesz mindegy hogy mekkora.
2020. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És akkor ismerkedéskor dobjam be, hogy neked van - e olyan vastag, mint a hajhabos flakonom, mert ha nem, akkor bocs, de itt a kávém ára? :D


Nem bújnék ágyba mindenkivel csak azért, hogy ebben tisztán lássak.

2020. okt. 3. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő, válasz helyett inkább egy kérdést teszek fel. :)


A férfi jelenléte és a hozzá való viszonyulásod nem izgat fel jobban, mint a dildos maszti?


Ha igen, akkor kisebb farok is elég, mint amekkora a dildod mérete.

Ha nem, akkor.. akkor kell a nagy.


Egyébként, ha tornáztatod a puncidat, akkor az erősebb izmok miatt intenzívebb lesz az orgazmusod, szóval megéri naponta üresjáratban 10-15 percet tréningezni a puncidat, ráadás (ha tervezed) akkor az edzett hüvellyel a szülés után is gyorsabban tudsz majd regenerálódni, természetesen lesz problémád inkontinenciával csak éppen kevésbé.

2020. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én úgy látom, hogy élvezhető ezzel is, azzal is a szex, csak máshogy, ahogy te is írod. Gyorsabban, intenzívebben jön az orgazmus egy vastagabb szerszám mellett, és más technikával jó egy átlagos méretű pasival - nekem legalábbis.


Szóval nem reménytelen a helyzet a jövőben :))))

2020. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj 6 centi átmérő fölé, és tornáztasd magad ott lent. A jó vagina izmos, erős, de tágulékony. Nagyon kicsi az esélye, hogy 6 centinél vastagabb férfival akadsz össze, tehát arra készülj, hogy a 4-5 centisekkel is élvezned kell majd a közös szexet. Amúgy nézd meg ezt:


[link]


Itt a normál méreten levő csomó is majdnem 7 centi, és van L, illetve XL méretben is;)

2021. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek elég elborult darabok XD

Már a termék nevén kifeküdtem ('XAR'), de a megjelenése mindent visz : ) Tény, hogy aki valóban elszánt, az ott biztosan talál "ínyére" valót:)

2021. jún. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!