Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy a feleségemet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a feleségemet, mielőtt megismertük egymást, több barátom is megdugta, ráadásul egy buliban egyszerre hárman is (de abból csak kettő közeli ismerős). Összesen öt barátomnak volt meg. Ez nagyon zavar, hogy lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Majdnem napi szinten találkozok velük, ráadásul az egyik most a feleségem munkatársa is, kettő meg gyerekkori barátom. Azt tudom, hogy a feleségemnek elmondása szerint 31 partnere volt előttem, de nem tudtam, hogy ők is benne vannak. Egy kisvárosban nőttünk fel mindketten, majd együtt költöztünk Pestre.
2020. okt. 2. 12:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%
Tipikusan olyan nőt vettél el, akit messziről kell kerülni. Sajnos rosszul döntöttél.
2020. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan gondolkoznék a váláson... s tudod miért? Nem, nem azért mert többese volt (nekem is volt, én sem vagyok egy szent, sőt) hanem mert házasság UTÁN derült ki. Azaz k.vára nem bízik benned, márpedig a bizalom az egyik alapköve egy jó kapcsolatnak.
2020. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem csal kedves kérdező??

Honnan tudod? Ilyen előélet mellett én nem bíznék benne.

2020. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben kidobnám, mint a rohadt almát. Főleg ha utólag tudom meg, hogy előttem csak ketten voltak: A János és a város.
2020. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 kisördög1 ***** válasza:
33%
Sztem ezen nincs mit szégyellni sőt örülj hogy a pároddal mindent ki tudsz majd próbálni, a barátaid meg had irigykedjenek csak hogy milyen csajod van. Amúgy gondolom ők sem úgy néznek már rá és pláne nem ez alapján ítélnk mg téged. Mondjuk ha kisvárosban nőttetek fl, akkor tudhatod milyen a felséged előélete.
2020. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
34%

Nem azért, de végülis a hierarchia csúcsán te vagy, nem? Tiéd lett a lány, nem az övék. Így is felfoghatnád.

Ettől függetlenül tőlem távol áll ez a bagzok, mint a macskák - fűvel-fával mentalitás, de nem igazán jogos a kiakadásod, hiszen jó eséllyel amikor velük lefeküdt, nem volt tervben, hogy te leszel a férje, nem tartozott neked elszámolással.

2020. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
34%

A nők esetében mindig 3-al kell szorozni.


Amúgy meg megérdemled. Pontosan tudtad, hogy egy kvát vettél el. Idd csak a levét, meg a pasik levét is, amit kinyalsz a feleségedből!

2020. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
68%
Tudtad a 31-et amikor elvetted? Mert akkor megérdemled, ha utána derült ki akkor meg átvert. Én lehet elvállnék és tovább lépnék ha még nincs gyerek.
2023. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 kisördög1 ***** válasza:
83%
Mindenkinek van előélete, neki is, neked is, nincs ezzel semmi baj. A nagyvárosi nők is lefekszenek ennyi pasival, csak ott kisebb az esély hogy épp ismerőssel, haverokkal
2023. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Oldfire ***** válasza:
9%
Hát a múltat nem szokás felhozni, de ez akkor ciki ha együtt buliztok és a társaságban szóba kerül....szereti még a feleséged ezt vagy azt? Neked is szokta ezt vagy azt csinálni. Vagy csak egyszerüen dicsérik, milyen ügyes....
2023. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!