Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy a feleségemet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a feleségemet, mielőtt megismertük egymást, több barátom is megdugta, ráadásul egy buliban egyszerre hárman is (de abból csak kettő közeli ismerős). Összesen öt barátomnak volt meg. Ez nagyon zavar, hogy lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Majdnem napi szinten találkozok velük, ráadásul az egyik most a feleségem munkatársa is, kettő meg gyerekkori barátom. Azt tudom, hogy a feleségemnek elmondása szerint 31 partnere volt előttem, de nem tudtam, hogy ők is benne vannak. Egy kisvárosban nőttünk fel mindketten, majd együtt költöztünk Pestre.
2020. okt. 2. 12:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek folyamatosan változnak. Azt tudhatják a barátaid, hogy AKKOR milyen volt az ányban, hogy AKKOR hogy nézett ki, stb. Azóta már, lehet hogy jobb az alakja, a technikája, az orgazmus készsége, stb. Az azért nekem furcsa, hogy a barátaid nőjeként nem tudtál a feleségedről.
2020. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
20%

Igazabol mi zavar pontosan?


Inkabb orulj neki, hogy szereti a szexet. Gondolom nem egy doglott hal az agyban.


Az alszent, f@pics@ noknel rosszabb nincs.

2020. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Nem hierarchikus, csak attól tartok, kinevetnek a hátam mögött, vagy megint megfektetik, akár együtt is, mert már volt gangbangje is a feleségemnek, mint említettem, szóval ki tudja mibe menne bele.


Az ágyban nagyon jó, de azt is felvetette, hogy fantáziál többes szexről is, amit meg is élt, de még szeretne. Swingerbe viszont nem akar járni, azt vetettem fel opciónak én.

2020. okt. 2. 13:27
 14/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem is tudom... Végül is ha nem tartja velük a kapcsolatot, neked pedig nem mondta hogy ő egy tisztességes, erkölcsös életet élő csaj volt mindig is, akkor nem csapott be sem a haverjaid egyike, sem a csajod.

A sértettségednek oka lehet, ha nagyon konzervatívnak állította be magát. De ha nem kérdeztél rá konkrétumokra akkor ez sem.

Meg azzán ami óta veled van, megcsalt, vagx ilyesmi? Mert ha ez sem, akkor valójában ellened semmit se tett.

Ha tudtad hogy mondjuk így cafka volt, akkor elfogadtad. Persze én könnyen mondom ezt, mert az ilyen eseteket elkerülés érdekében minden ilyesmire rákérdezek ismerkedéskor.

2020. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%
Hát nézd, legalább ki élte magát, az szerintem jó. Szóval ha jó életed van vele akkor nem értem mi a gond. Már úgysem kaphatja meg senki, csak te. Nem érdemes ezzel foglalkozni szerintem.
2020. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván ha kiderülne hogy csal most téged az nagy baj, de ha most már csak téged akar akkor nem értem mi a gond.
2020. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
47%

R*bancot vettél el, r*banccal kell élned.

Ezt te csináltad.

2020. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem ribnc, mert csalni nem csal, max többes szexet akar, de azt is csak a beleegyezésemmel
2020. okt. 2. 13:39
 19/33 anonim ***** válasza:
95%

Hat ha tobbesezni akar, akkor tenyleg nem igazan felesegnek valo.


En legalabbis nem akarnek osztozni senkin.

2020. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk ez nekem se tetszik, max csajt lennek hajlandó bevenni. Azt is csak néha. Más férfi nem érhetne a feleségemhez. Ha lenne feleségem, nem tudom te hogy vagy vele.
2020. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!