Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy a feleségemet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a feleségemet, mielőtt megismertük egymást, több barátom is megdugta, ráadásul egy buliban egyszerre hárman is (de abból csak kettő közeli ismerős). Összesen öt barátomnak volt meg. Ez nagyon zavar, hogy lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Majdnem napi szinten találkozok velük, ráadásul az egyik most a feleségem munkatársa is, kettő meg gyerekkori barátom. Azt tudom, hogy a feleségemnek elmondása szerint 31 partnere volt előttem, de nem tudtam, hogy ők is benne vannak. Egy kisvárosban nőttünk fel mindketten, majd együtt költöztünk Pestre.
2020. okt. 2. 12:54
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ezek közül csak egyel járt kb 2 hónapot, amiről nem is tudtam.
2020. okt. 2. 12:55
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
ha ennyi eszed volt most idd meg a levét
2020. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
És most már kezdek kételkedni a számban is, mert azt mondta, hogy kb 31 partnere volt, de lehet valamivel több.
2020. okt. 2. 12:57
 4/33 A kérdező kommentje:
Megiszom a levét, de pont ezért túl akarok lépni. Voltak fura dolgai, egyszer egy taxissal is szexelt, hogy hazajusson még 18 évesen, meg egyszer csinálta két sráccal pénzért, mert ki akarta próbálni, úgy milyen. Ezek is zavartak, de ezek a múlt. Engem az zavar, hogy a barátaim is pont tudják, milyen az ágyban.
2020. okt. 2. 12:59
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

Én erre azt szoktam mondani mentálisan erős emberek nem rágódnak a múlton.

Ha nem tudsz ezen túllépni akkor szakemberhez kell fordulni.

2020. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy ritkán, 1-szer pár pohár bor mellett bevettük a legjobb barátját de az más, mert nem él vissza a helyzettel, máshogy tekint a feleségemre. De a barátaim mellett így romlik a tiszteletem... Szóval féltékeny típus nem vagyok, csak a barátaim melletti pozícióm zavar.
2020. okt. 2. 13:06
 7/33 anonim válasza:
96%

Azzal már úgysem tudsz mit kezdeni. kivonni egyiket se tudod a forgalomból, szóval marad az elfogadás.

Szar szitu, de ez van. Tudtad, mibe mész bele. Embrace yourself :)

2020. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
"csak a barátaim melletti pozícióm zavar." Ezt meg hogyan kell érteni? Ilyen hierarchikus felépitésü a baráti köröd mint egy bünszervezet?
2020. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
36%

El is hiszem.

Valljuk be, a feleséged egy rib"" abc, aki ezt teszi az, legalább amikor már látszott, hogy összejöttök, el kellett volna mondania, hogy nézd, voltam a ....- al, meg a ....- al is...

Én kivágnám, de legfőképpen azért, mert innentől kezdve SOHA sem lehetsz biztos benne, hogy kivel fog qrni melletted. Az ilyen nem javul meg!

2020. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%

ez szorongás, az pedig abban gyökeredzik, hogy úgy érzed, valami fenyeget

ezt tárd fel, hogy mitől félsz, miben látsz fenyegetést, és ezzel kezdj valamit

miért árthat neked az, ha a barátaid is tudják, milyen az ágyban? félsz, hogy megint ráhajt valamelyik? félsz, hogy összehasonlítgat velük, és arra jut, hogy felugrok inkább a bélához? vagy mi jelent ebben rád nézve fenyegetést?

gondolom, megbízhatónak ismerted meg, különben nem vetted volna el. mit árthat neked az, hogy mit csinált a múltban?

2020. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!