Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól látom, a nők harcolnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, a nők harcolnak, hogy a férfiak elfogadják a molett hölgyeket is, miközben a nők a mackós férfiakat passzolják, sőt, leszólják?

Figyelt kérdés

Számtalan férfi ír arról, neki bejönnek a molett, duci nők. Evvel párhuzamosan nagyon sok mackós pasi panaszkodik, hogy nekik nincs esélyük a nőknél.

Amennyiben a férfi, a nő mellett, együttélés alatt alakul át testessé, úgy még hajlandók elfogadni (vagy elviselni) a hölgyek. De, ha eleve nagydarab, mackós alkatú egy férfi, úgy ismerkedésnél már nincs igazán esélye.



2020. okt. 1. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

#10


Azért, mert könnyebb a problémák forrását másra hárítani, mint megoldani a problémát. Ez sajnos nem csak erre a témára igaz, ilyenek az emberek.

2020. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát..én molett nő vagyok és hozzám mérten nem is próbálkoztam nálam sokkal jobb pasikkal..nem is vágytam rá.Kigyúrtak nem tetszenek. Valahogy nekem is a húsisabbak tetszettek pasikban,persze azoknak meg én nem :D

Inkább a nagyon vékony,nem legjobb képű pasiknak jöttem be mindig,de nekem ők meg túl vékonyak voltak.

2020. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Vékony, sportos de átlagos külsejű lányként nekem az első szerelmem nem egy mackós, hanem egy kifejezetten kövér fiú volt. Szegény nem volt a lányok kedvence, 19 évesen még egyszer sem járt senkivel, de én valamiért baromira imádtam.

Vannak furcsa kivételek...

2020. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem már jópár éve a mackós nagydarab pasik is bejönnek. Sőt, most, hogy én is telt vagyok egyáltalán nem vonzanak a vékonyabb srácok. (Nagy lenne a kontraszt közöttünk) A mackós pasik szerintem nagyon vonzóak, de persze kell, hogy vmi megfogjon a külsejében. Egy szép szempár, egy csókolni való ajak.... :D
2020. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ReGina... ***** válasza:

Én kövér vagyok 21/L 95kg/165cm.

És nekem is a mackós kövér alkat jön be a párom is ilyen, ő 23/F 115kg/175cm.

Vannak kivételek. És én el is fogadok mindenkit akár vékony, normál, kövér. Nem érdekelnek annyira a külsőségek.

Párom szemüveges is aki általában negatív jelző szokott lenni de én imádom úgy ahogy van, ő is engem.

2020. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!