Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól látom, a nők harcolnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, a nők harcolnak, hogy a férfiak elfogadják a molett hölgyeket is, miközben a nők a mackós férfiakat passzolják, sőt, leszólják?

Figyelt kérdés

Számtalan férfi ír arról, neki bejönnek a molett, duci nők. Evvel párhuzamosan nagyon sok mackós pasi panaszkodik, hogy nekik nincs esélyük a nőknél.

Amennyiben a férfi, a nő mellett, együttélés alatt alakul át testessé, úgy még hajlandók elfogadni (vagy elviselni) a hölgyek. De, ha eleve nagydarab, mackós alkatú egy férfi, úgy ismerkedésnél már nincs igazán esélye.



2020. okt. 1. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

én régen nagyon vékony voltam, több csajról tudtam, hogy a mackós pasik jönnek be nekik, de nem az a kis plusszos típus, hanem izmosabb, dagadtabb egyszerre, tehát nem az elfolyós, hanem a valóban mackós alkat


ismerősök között is van a mackós pasiknak csaja, szóval ez nettó hülyeség itt amit összehordtál


nem az alkat, inkább az önbizalom hiány, vagy igénytelenség az ami miatt nincs csaja sokaknak

2020. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
rosszul látod
2020. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Evolúciós örökség. A régi embereknél a nő olyan férfit keresett, aki meg tudta védelmezni (ergo sportos), a férfi pedig olyan nőt, aki sok gyereket tud szülni (ergo széles). Ez maradt meg a tudat alatt.
2020. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj hogy néhány férfi mackosnak mondja magát pedig kövér. A kettőt nem kell össze mosni.
2020. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Pl a hegy a tronok harca öl nem szálkás és nem is kigyurt mint egy testepitő hanem inkább mackós de persze annak a felső véglete. Vidéken elég sok mackós alakot lehet látni ahol ugyan elég nagy a test de többnyire nem zsír van ott hanem izom a sok éven keresztül dolgozott fizikai munkától.
2020. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

"Számtalan férfi ír arról, neki bejönnek a molett, duci nők. Evvel párhuzamosan nagyon sok mackós pasi panaszkodik, hogy nekik nincs esélyük a nőknél."


Ez inkább észlelési torzítás.


Sok molett nő is panaszkodik, hogy nincs esélyük a pasiknál, és vannak olyan nők is, akik a mackós pasikat szeretik. Úgyhogy az általad feltételezett durva igazságtalanság lehet hogy nem is létezik.

2020. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem mindegy, hogy mackós vagy túlsúlyos, netalán kövér. A kérdezőnek abban igaza van a nők elfogadásról pampognak, miközben a legtöbb nőnek esze ágában nincs elfogadni a hasonló problémákkal küzdő férfiakat. Molett divat, molett modellek, sőt szupermodellek. Hol vannak ezeknek a férfi megfelelőik? Dove reklám duci, túlsúlyos nőkkel. Mackós, kövér pasikkal még arcszeszt sem reklámoznak!

Az elfogadott, ha szülés után a nő meghízik. Hiszen ő már anya, neki már szabad elhagynia magát. A férfi, ha meghízik, akkor az egyszerűen kövér!

A telt nőkkel ellentétben a telt férfiaknak még értelmes, divatos ruhákat sem terveznek. Öltözzenek a tesco-ból, lidl-ből. De ott is főként mackóruhákat árulnak, vagy kinyúltnak látszó pólókat. A divatos ruhákat legfeljebb 56-os méretig.

Volt olyan főnöknőm, akinek semmi baja nem volt a kövér nőkkel, de a túlsúlyos férfiakat ki nem állhatta. Abszolút diszkriminatív módon állt hozzá a témához.

Apukám magas, túlsúlyos ember. Mindig is testes volt. Egész életében küzdött ellene, mai napig diétázik, általában csak kisebb sikerekkel. Mindig problémája volt az elhelyezkedéssel, a párkereséssel. Több párja volt, de csak anyukámmal lett hosszútávú. 15 éve otthon dolgozik, mert elege lett a sok munkahelyi megalázásból. Ahogy anyukám fogalmaz: azóta önmagára talált, kiegyensúlyozottabb lett. Pedig apukánk okos, intelligens, tanult, gyakorlatias, tevékeny, mozgékony ember. Annyi energia van benne, mint az összes szomszédunkban együttvéve. Képes felásni az egész keretet pár nap alatt, kézi ásóval. Soha senki nem mondhatja rá, hogy lusta lenne! Olyan fizikai munkákat is végzett, amit a legtöbben nem is bírnának. Két diplomája van, több végzettsége. Mégis alig talált munkát régen alkalmazottként.

35N

2020. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Sokan nem ismerik a mackós és a kövér közti különbséget.

Ugyanezt tudom mondani magunkról, nőkről is.

Én tudom magamról, hogy nem dagadt vagyok, csak telt.

És ha én mackós pasit keresek, akkor nem egy dagadt emberre gondolok, hanem egy kicsit pocakos, vállas, férfias emberre.

2020. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Az emberek nagy arányban túlsúlyosak a föld nevű bolygón, nők, férfiak egyaránt. Nagyjából ugyanannyi nő és férfi van a bolygón. (1-2 százalék különbéggel több nő van. Az tévhit, hogy sokkal több nő lenne!)

Minden túlsúlyos nő megvan győződve róla, hogy ő csak molett, telt, enyhén duci. Minden túlsúlyos férfi megvan győződve róla, hogy ő csupán mackós alkat.

De ehhez képest, a legtöbb túlsúlyos ember depressziós, mert nem úgy alakul az élete, hogy szeretné. Viszont velük szemben ott van a többi NEM túlsúlyos ember, aki mind képes megmondani a frankót. Szinte egytől egyig, mindegyiknek megvan a maga véleménye, mitől túlsúlyosak mások, miként kéne lefogyniuk, életmódot váltaniuk. Persze, előítélete egyiknek sincs!


(Azt se felejtsük el, az egészen más kérdés, hogy sokan lefeküdnének túlsúlyos nővel, férfival, mint az, hogy együtt is éljenek vele. Sok férfi állítja itt a szex fórumon, hogy megdugna egy-egy duci, vagy akár kövér nőt, miközben közülük a legtöbben nem vállalnák fel ezt a nőt nyilvánosság előtt. A nők kissé másképp állnak mindehhez. Sok nő, hagyja, hogy a túlsúlyos férfiak is udvaroljanak nekik, miközben ágyba nem bújnának velük. De persze kiélvezik az udvarlás, flörtölés okozta előnyöket.

2020. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Személyes megjegyzésem hogy a nagy elfogadásért történő harc helyett inkább önmagáért kellene mindenkinek harcolnia mondjuk sporttal. A saját egészsége érdekében. S asszem' jogosan osztom az észt, mivel majd' 20 kg-t pattintottam le magamról, de ehhez el kellett heti 3x vonszolni a hátsómat egy edzőterembe, nem magától jött az eredmény.

Úgy gondoljon mindenki egy szemétládának, de k.vára nem tudom megérteni, sem elfogadni a "telt/mackós/kövér stb. vagyok miért nem tetszik másoknak" típusú picsogást.

2020. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!