Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy tizes skálán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy tizes skálán osztályozzuk a nők tapasztaltságát, melyik számotokra a legvonzóbb és miert?

Figyelt kérdés

1: Pasinak még csak a kezét sem fogta meg, annyira szűz.

2: Volt már csók és tapi, de nem látott farkat.

3: Orálozott, kipróbált ezt-azt amihez nem kell behatolás. Pl lábfétises, pisis játékok, fenék kényeztetése oda-vissza, de még szűz.

4: Szexelt már, de kevésszer. Úgymond csak "belekóstolt" a dologba, maximum 2 partnere volt.

5: Nem volt sok partnere, nem próbált ki sok "extrát", de volt egy hosszabb kapcsolata, amiben lehetősége adódott kísérletezgetni, és egész jól elmerült a szexualitás rejtelmeiben.

6: 2-3 hosszabb kapcsolat mellett néhány kaland is becsúszott, amik segítségével igen komplex képet kapott a szexualitásról, önmagáról, és a férfiakról.

7: Bizonyos dolgokban már vérprofinak nevezhető. A mélytorok, masszázs, prosztataizgatás menetével tisztában van. Pár fétist kipróbált, voltak bőven partnerei, de még vannak kipipálatlan tételei a bakancslistájáról.

8: Számára is tartogat meg új dolgokat a szex, ugyanakkor már elég sokat látott. Nagyon nehezen lehet meglepni, átverni méginkább. Tisztában van az igényeivel, elvárásaival, amikből nem enged. Tudja mi a jó neki, és nem hajlandó rossz élményekre időt pazarolni.

9: A hüvely izmaitól kezdve az orálnál képzett vákumon át mindent jól kontrollál. Sok partnere volt, sokat látott. Van azonban ami még neki is új, bizonyos dolgokat (a nagyon extrás fétiseket) nem próbált még.

10: Mindent kipróbált már a szexualitásban, amit legális keretek között ki lehet. Volt már része 2 perc alatt orgazmusos mennybe repítős szexben, és kiábrándítóan rosszban is. Volt már mikropénisszel és óriással is, tisztában van a saját és a férfiak testének működésével. Minden fele perverziót látott már, és tudja hogy mi jön be neki.


Fontos, hogy a számok csak a tapasztalatok jelzik, a személyiséget nem. Szóval egy szűz nem feltétlenül félénk, ahogy egy tapasztalt sem mindig odaadó, így nézzük a dolgot.

Illetve az is fontos, hogy a tizes nem egy igénytelen kva aki mindenkivel összefekszik, csak sok dolgot próbált már.



2020. okt. 1. 12:45
A kérdező szavazást indított:
1 (teljesen szűz, 0 tapasztalattal)
2
3
4
5
6
7
8
9
10 (mindent kipróbált már, amit ki lehetett)
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

kicsit vegyesebben jönne be, de az 5-ös talán ami a legközelebb áll hozzá

a tapasztalatokon túl fontos még a vágyai és nyitottsága, erkölcse!

2020. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de most csak ezt az egy tényezőt nézzük, kíváncsi vagyok.
2020. okt. 1. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
5,6 kozott nekem, en is ott tartok kb
2020. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
ez lényegtelen, mindegy mit csinált a múltban.
2020. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, hogy belekotnyeleskedek de elég hülye csoportosítás... még szűz, de már aranyzuhany, meg fétis játékok, meg anál… hát nem túl életszerű. Megjegyzem, a 10-es szint sem az amit írsz... nem attól lesz valaki tapasztalt, bevállalós, vagy éppen perverz hogy mekkora méretű brokesszel volt már dolga.
2020. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
12-es, vele már tudnék korlátok nélkül játszani :D
2020. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
7-estől felfelé lenne szexuálisan a legvonzóbb az adott csaj.
2020. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Végig sem olvastam! Csakis az 1-es vagy pedig inkább szűz remeteként halok meg, de az 1-esnél nem adom alább!
2020. okt. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem mindig is fontos volt a nő tapasztaltsága. Nem kell mindent kipróbálnia, de VÁLASZTANI csak többféle opcióból lehet. Ha a partnerem szűz, nem engem VÁLASZTOTT, hanem engem dobott neki a gép. Érthető így? Tehát engem akkor és csak abban az esetben VÁLASSZON valaki, ha én vagyok számára a legjobb. Azt pedig csak kellő viszonyítási alap megléte esetén tudja eldönteni.
2020. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Arról nem is beszélve, hogy azt is csak akkor tudja kellőképpen díjazni, amit tőlem kap, ha olt már előttem mással is.
2020. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!