Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatnak egyre jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatnak egyre jobban a 40-50-es pasik?

Figyelt kérdés

Régebben sose érdekeltek de egy pár napja azon jár az agyam, hogy milyen lehet velük.

19/L



2016. márc. 2. 11:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Jobban odafigyelnek Rád,tapasztaltabbak,jobban megbecsülnek.Tudják mi kell a nőnek.35F
2016. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

Nemkell nekik több menet :)

Én már a 30 után észrevettem a szexuális étvágyam nem az ami 23 évesen volt.

2016. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1#

Lehet igazad van. Csak a baj az, hogy a legtöbb férfinak ilyenkor már gyereke és felesége van. És én max csak a szerető pozíciót foglalhatnám el. De én ilyenbe nem mennék bele sose.

2016. márc. 2. 12:04
 4/26 anonim ***** válasza:
19%
járjál szaunázni, rendes pucér szaunába, ott mindenki meztelenül mászkál és a legtöbb ember ez a korosztály. Akkor tudsz nézelődni akár órákon keresztül és megnézheted élőben, hogy tetszenek e.
2016. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Én 40 éves pasiként azt gondolom, szexuálisan sokkal jobban ki tudok most elégíteni egy nőt, mint 20 évvel ezelőtt. Tapasztalatom, empátiám, a vágyam arra, hogy élvezetet adjak, ne csak kapjak, rengeteget fejlődött.


De pont ugyanemiatt nem tudom elképzelni, hogy szexen és más szórakozáson, kellemes időtöltésen kívül mást is szeretnék egy tizen-huszonéves lánnyal. Túl nagy a szakadék a gondolkodásmódban, hogy el tudjam fogadni tartós partnerként. Akár van feleségem, akár nincs. Persze függ a lánytól is, de ha egy ilyen korú lány közeledne hozzám, először biztosan csak szabadidőpartnerként terveznék vele.

2016. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Őszinte leszek, sosem értettem amikor ezt emberek korhoz kötik. Ez inkább sztereotípia és nem az egyént nézed, hanem az elvárásaidat várod, hogy beteljesüljön. Már a kérdés kapcsán is felvetődött bennem, de az jóval kevésbé utal hasonlóra direktben, mint az 5-ös válaszoló, hogy ő nem közeledik emiatt fiatal lányokhoz.


Szerintem ez személyiség és tapasztalatfüggő sokkal inkább, mint életkor. Az életkor csak egy adat. Van aki 25 éves korára többet élt (bármilyen, nem csak szexuális értelemben), mint más egész életében fog. Meg függ attól is, hogy dolgozta fel ezeket a tapasztalatokat, milyen tanulságokat vont le belőlük.


A saját példámat mondva (mert azt elég alaposan ismerem), többet kísérleteztem, éltem tapasztaltam, mint a legtöbb tőlem akár 20 évvel idősebb. Jártas vagyok a tantrában, tanítom is. Multiorgazmusos vagyok - azaz egy menetben bármennyiszer el tudok élvezni (mint ahogy a nőknek is lehet többszörös orgazmusuk, úgy bármelyik pasi is képes rá). A partneremnek meg tudom tanítani, hogy tud különböző (hüvelyi, csiklói, G-ponti, spriccelős) orgazmusokat átélni, vagy egyes orgazmusokat elnyújtani, nagyobb csúcs élménnyé tenni. Sorolhatnám még. Ilyen voltam 2-3-5 éve is, mert ezek a témák foglalkoztatnak, utánajártam, fejlesztettem magam. Jelenleg 28 vagyok, de nem hiszem h ez ezek közül bármelyik érintett körben is releváns.


A lényeg amit mondani akarok, hogy a kor csak egy címke, ami főleg a ti fejetekben van. Ha meg akarsz ismerni egy másik embert, akkor ez a címke nem túl jól jellemzi, a mentalitása, hozzáállása, szemlélete sokkal inkább. Ez szabja meg azt is jó partner lesz-e. Ha a kort nézed és az alapján ítélsz, akkor eleve bedobozolod egy olyan keretbe, amivel magadat is korlátozod a megismerésben a sztereotípiáid által.


Valószínűnek tartom, hogy sok emberből ellenállást fog kiváltani ez a gondolat és sokan csípőből el is utasítják, de ha csak pár szemléletet sikerül megváltoztatni, akkor már megérte leírni :)

2016. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
1-s vagyok. Nem feltétlen vannak kapcsolatban. ÉN pl.gond nélkül együtt lennék egy sokkal fiatalabb nővel.Elváltam, de a következő kapcsolatom nem életkorhoz fogom kötni. Lehet 20 vagy épp 40 éves.
2016. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%

Sok sikert hozajuk!

De nem mindeg kolcsonos a dolog, mert en csak korombeliekkel randiznek, mivel egy olyan lany aki a gyerekem lehetne nem tudnek sok kozos temat felhozni es hosszutavon pedig mem mukodne ez a kapcsolat.

Akik itt feltett kezzel ajnarozzak az otletedet csak numerakat keresnek egy dugas erejeig!

En a helyedben figyelnek azert az idosebb korosztalyal mert idosebb, dorzsoltebb...

2016. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
20%

Mert elkapott a téves eszme!

Ami a Szex és New York sorozattal kezdődött…

Hosszas több ponton igazol elméletem van erről. Több oldalt tudnék erről írni, de a megoldást is!

A lényege hogy New csodálkozz, ha ez a téves eszme folyik a tv -ből minden nap napi 24 órában…

Borzalmas hogy lassan minden nő elfordul a 40 alatti férfiaktól!

2016. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem divatból vagyok így hanem mert így érzem. Tudom azt is, hogy sok idősebb nem kezdene olyan korú lányokkal akik a gyerekei lehetnének.
2016. márc. 2. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!