Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti éreztek jelentős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti éreztek jelentős különbséget aközött, hogy magatoknak veritek ki, vagy nővel,nőben juttok el az orgazmusig?

Figyelt kérdés
Konkrétan a két orgazmus közötti különbségre gondoltam, már ha van ilyen.
2020. okt. 1. 04:46
1 2
 11/15 Williamspear ***** válasza:
68%

Most magadat minősítetted ☝️

Barátnődet meg őszintén sajnálom 😕

2020. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11 Mivel minősítem? Te kezdtél el sértegetni!

Pedig szerintem egy elgondolkodtató kérdés.

2020. okt. 1. 19:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Punci a legjobb, teljesen más érzés főleg ha a lány rá is feszít.
2020. okt. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Maga az orgazmus semmivel sem másabb, az orgazmus az orgazmus.
2020. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%

szerintem meg a punci csak státusz hogy kinek milyen nőbe sikerül betenni,vagy tényleg szereti és akkor tényleg más az érzelmek is játszanak

a nő is felizgul igazán szóval még melegebb a punci is így tényleg sokkal jobb. Viszont ha elmegy az ember prostihoz akit nem is szeret és fel sem izgul akkor tök hogyan mintha vernéd esetleg egy hajszállal jobb.

2020. okt. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!